Czy Rosjanie obalą połówkę Finlandii? Promocja od Betfan na mecz Euro 2021.

Ocena 5.00/3 głosy

W historii zakładów sportowych w naszym kraju byliśmy już świadkami wielu ciekawych promocji. Chyba jednak każdą z nich na głowę bije najnowszy bonus od bukmachera Beftfan. A przynajmniej jego nazwa! Sprawdź regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Finowie pójdą za ciosem? A może Rosjanie wrócą do gry?

Oba zespoły przystąpią do tego spotkania w zgoła odmiennych nastrojach. Finowie niespodziewanie pokonali na inaugurację faworyzowanych Duńczyków, natomiast tamten mecz przejdzie do historii Mistrzostw Europy z zupełnie innych przyczyn. Rosjanie z kolei nie potrafili przeciwstawić się rozpędzonym Belgom i ponieśli jedną z najwyższych porażek za kadencji Stanisława Czerczesowa na stanowisku selekcjonera. Czy w meczu o życie poradzą sobie z waleczną reprezentacją Suomi?

Sprawdź nasze typy na mecz Finlandia - Rosja

Takiego zdania są analitycy bukmachera Betfan, którzy zdecydowanego faworyta w tym spotkaniu upatrują właśnie w grających przed własną publiką Rosjanach. Obstawiając ich triumf w Betfan można pomnożyć swój depozyt po kursie 1.66, natomiast zwycięstwo Finów wyceniono po kursie 5.80 (remis wart jest 3.55).

Mało tego! Dzięki najnowszej promocji od Betfan można się cieszyć jeszcze wyższymi kursami, a co za tym idzie jeszcze wyższymi wygranymi na kuponach dotyczących meczu Finlandia - Rosja w trakcie Euro 2021.

Promocja od Betfan na mecz Finlandia - Rosja

O ile nazwa tej promocji bardzo przypadła nam do gustu, tak jej regulamin nie należy do przesadnie skomplikowanych. Wręcz przeciwnie! Nie mamy pewności, czy kiedykolwiek widzieliśmy łatwiejsze zasady bonusu.

Wszystko co musi zrobić gracz, to postawić w Betfan przedmeczowy kupon, na którym wytypuje prowadzenie Rosjan do przerwy w meczu z Finlandią. Jeśli będzie miał rację, wówczas bukmacher rozliczy jego kupon po promocyjnym, najwyższym na rynku kursie 2.40, dzięki czemu jego ewentualna wygrana będzie jeszcze wyższa.

Dołącz do Betfan i zgarnij trzy atrakcyjne bonusy powitalne

Nie masz jeszcze konta gracza w Betfan? Być może Euro 2021 jest doskonałym momentem, żeby zarejestrować się u tego legalnego bukmachera. Tym bardziej, że na czas turnieju serwis proponuje jeszcze lepszą promocję na start.

Każdy gracz, który do 31 lipca zarejestruje nowe konto z wykorzystaniem naszego kodu o treści SPRYCIARZ otrzyma na starcie atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych, w którego skład wejdą:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Czas tej ostatniej promocji jest ograniczony, zaś na darmowy freebet można liczyć rejestrując nowe konto gracza przed 31 lipca. Więcej informacji o tym pakiecie bonusów powitalnych można znaleźć na stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/czy-rosjanie-obala-polowke-finlandii-promocja-od-betfan-na-mecz-euro-2021

Oceń ten tekst