Ekstra Pensja dla zwolnionego trenera w Ekstraklasie!

Ocena 5.00/5 głosów
Odbieram bonus! Betfan bukmacher

nowy legalny bukmacher dla Polaków | bonusowy Pakiet Pudziana

50 tysięcy złotych czeka na szkoleniowca, który jako pierwszy w tym sezonie straci pracę w Ekstraklasie. Ekstra Pensja dla trenera to nowa akcja legalnego bukmachera Betfan, który w ten sposób chce nieco osłodzić ten gorzki moment jednemu ze szkoleniowców prowadzących polskie kluby.

Trenerów w Ekstraklasie często wsadza się do Fiata Punto i każe wygrać rajd Dakar... - powiedział ostatnio na antenie radia Weszlo.fm szkoleniowiec Lechii Gdańsk, Piotr Stokowiec. Wszyscy kibice, którzy śledzą nasze rozgrywki, doskonale wiedzą, że nie ma nic bardziej pewnego od zwolnienia i wymiany co najmniej kilku trenerów podczas jednego sezonu Ekstraklasy.

  1. Który trener otrzyma Ekstra Pensję od Betfan?
  2. Ranking trenerów Betfan
  3. W Ekstraklasie na razie spokój
  4. Betfan - świeży powiew w polskiej bukmacherce

Trenerska karuzela w Ekstraklasie kręci się zwykle bardzo szybko. Choć w ostatnim czasie nieco zwolniła. Jednak żaden szkoleniowiec nie ma gwarancji dokończenia swojego kontraktu, a już od pierwszego dnia pracy raczej nie rozpakowuje dokładnie walizek. Nikt już nie wierzy w zapewnienia dyrektorów sportowych i prezesów o wsparciu dla szkoleniowca czy dozgonnym zaufaniu. Zbyt wiele razy byliśmy świadkami, jak jednego dnia są oni poklepywani po plecach, a na drugi dowiadują się o utracie pracy... ze strony internetowej klubu.

Spróbujcie sobie przypomnieć, czy pamiętacie trenera klubu Ekstraklasy z ostatnich lat, który SAM zrezygnował ze stanowiska?

Extra pensja w Betfan

Który trener otrzyma Ekstra Pensję od Betfan?

Podczas swojego startu na polskim rynku przedstawiciele legalnego bukmachera zapewniali, że w Betfan będzie można założyć się o wszystko. I jak się okazuje, to prawda. Oczywiście, każdy zarejestrowany gracz Betfan może brać udział w promocji Ekstra Pensja i obstawić zakład na jednego z trenerów, któremu przewiduje najszybsze zwolnienie w sezonie 2020/2021.

Może to dotyczyć także szkoleniowca, który sam odejdzie, ale wiadomo, że to mniej realny scenariusz. Ten jedyny w swoim rodzaju zakład ma sprawić, że gracze będą mieli okazję doświadczyć niesamowitej zabawy i emocji. Nie ma tutaj żadnej daty granicznej, oferta zakładów bukmacherskich na Ekstra Pensję dla trenera jest aktywna dopóty, dopóki pierwszy szkoleniowiec w Ekstraklasie nie straci pracy.

Ranking trenerów Betfan

Legalny bukmacher Betfan nie zostawia jednak graczy samych, ale zapewnia im niezbędną pomoc przy typowaniu. Istotną pomoc dla typerów obstawiających zakłady w promocji Ekstra Pensja dla trenera jest specjalna tabela dostępna na stronie Betfan. W odpowiedniej zakładce można znaleźć klasyfikację, w której analitycy bukmachera codziennie oceniają szanse poszczególnych trenerów na zdobycie nagrody i porównują zmiany stanu rywalizacji do poprzednich tygodni.

Poza tym podczas całej akcji Betfan będzie dostarczał również ankiety, sondy, komentarze i inne angażujące treści.

Kursy na zakłady extra pensja

W Ekstraklasie na razie spokój

Po pierwszych kolejkach Ekstraklasy na razie na ławkach zameldował się komplet trenerów. Ale, jak przypomina Betfan, karuzela dopiero ruszyła, więc nie wiadomo, jak długo utrzyma się taki stan rzeczy. Nerwowe ruchy na pewno nastąpią, gdyż pracodawcy polskich klubów nie należą do najbardziej cierpliwych. Z pewnością w głowach niektórych z nich już kłębią się plany przebudowy i odświeżenia swojej drużyny. Piątej w ciągu trzech ostatnich sezonów...

Wystarczy przypomnieć, że w ubiegłym sezonie aż 16 trenerów straciło pracę. Oczywiście, tyle samo ją zyskało. W ostatnich dziesięciu latach najwięcej zmian nastąpiło w sezonie 2017/2018. Wówczas trenerzy byli zwalniani aż 25 razy! Podsumowując ostatnie dwa lata, wychodzi łącznie 58 zmian trenerów w Ekstraklasie. Najwięcej było ich w Wiśle Płock (7 razy), Wiśle Kraków (7 razy), Lechu Poznań (6 razy) i Legii Warszawa (5 razy).

Na razie w Ekstraklasie najdłużej pracują Marek Papszun z Rakowa Częstochowa (4 lata i 4 miesiące), Marcin Brosz z Górnika Zabrze (4 lata i 1 miesiąc) oraz Michał Probierz z Cracovii (3 lata i 2 miesiące).

Procentowe szanse każdego szkoleniowca do otrzymania Ekstra Pensji dla trenera można śledzić na bieżąco na stronie Betfan.

Betfan - świeży powiew w polskiej bukmacherce

Legalny bukmacher Betfan nie przestaje pozytywnie zadziwiać i dba o to, by na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce nie było nudno. Początkowo wielu graczy mogło podchodzić do tego typu akcji sceptycznie, traktując je raczej w kategorii żartu. Z pewnością zdumieni byli bukmacherscy konserwatyści, którzy raczej nie wychylają się ze swoimi typami poza 1, X i 2 na najpopularniejsze mecze.

Trzeba jednak przyznać, że Betfan umiejętnie szuka swojej niszy i stara się zapewnić graczom niespotykaną dotąd ofertę zakładów bukmacherskich. Ekstra Pensja dla trenera to naprawdę ciekawa akcja. Jest trochę śmiechu, ale i emocji. A 50 tysięcy złotych to całkiem spora suma, która dla wielu trenerów Ekstraklasy może być równowartością dwóch czy trzech miesięcznych wypłat. Dajcie znać, co Wy myślicie o tej zabawie legalnego bukmachera Betfan?

Doceniając wkład szkoleniowców Ekstraklasy, w budowanie wielkich emocji piłkarskich, postanowiliśmy ponownie zaskoczyć fanów, fundując „EXTRA PENSJĘ dla trenera”, który jako pierwszy w obecnym sezonie zakończy pracę w Ekstraklasie. Zostanie zwolniony, czy sam odejdzie wybierając naszą ofertę – to BEZ ZNACZENIA!


W BETFAN zawsze gramy o wysokie stawki, więc i w tym przypadku nie mogło być inaczej. Zwycięzca tej rywalizacji otrzyma 50 tysięcy złotych – mówi Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu w BETFAN.

Nas ciekawi jeszcze, oprócz tego, do którego trenera trafi nagroda, jak będzie wyglądało przekazanie tej sumy. Być może Betfan planuje coś ekstra...

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/ekstra-pensja-zwolnionego-trenera-ekstraklasa

Oceń ten tekst