Rozrywka w Betfan - ile osób obejrzy Zenka?

Ocena 4.56/9 głosów
Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Zenek Martyniuk. I właściwie nie trzeba nic dodawać. Postać kultowa. Podobno znany jest człowiek, który po usłyszeniu tego nazwiska nie zanucił, choćby we własnym umyśle, melodii refrenu pewnej znanej piosenki...

Mało jest w Polsce tak popularnych ludzi, którzy u większości społeczeństwa wywołują praktycznie same pozytywne skojarzenia.

Tę sytuację i wyjątkową jednomyślność w narodzie postanowiła wykorzystać Telewizja Polska, która zrealizowała film o wszystko mówiącym tytule Zenek. Historia najsłynniejszego wykonawcy muzyki disco-polo wchodzi do kin już 14 lutego, przypadkowo, w Walentynki.

Ile osób obejrzy Zenka?

Z tej okazji wyjątkową ofertę dla swoich graczy przygotował legalny bukmacher Betfan, który zadaje pytanie - Ilu widzów w kinach w Polsce obejrzy film Zenek w weekend otwarcia (14-16.02.2020 r.)? Jeśli 386.999 i poniżej, kurs wynosi 1.60. Jeśli zaś w weekend na Zenku pojawi się 387.000 lub więcej widzów, wówczas kurs wzrasta do 2.05! Zakład przygotowano w ramach cyklicznej akcji legalnego bukmachera – rozrywkowy przedwtorek. Niejaki Filip Rudanacja prezentuje wiele ciekawych propozycji na kupony z działu Rozrywka. To kategoria Betfan, która cieszy się naprawdę sporą popularnością. Oprócz pytania o film Zenek, Betfan w ramach Rozrywki oferuje również zakłady na politykę, ekonomię, pogodę czy tematy wokół sportu. Jeśli potrzebujecie odskoczni od zakładów sportowych albo po prostu chcecie spróbować czegoś innego, warto spojrzeć na tę kategorię w Betfan. To również dobra okazja, by zarejestrować konto u tego legalnego bukmachera.

Zenek > Maurer?

A dla tych, którzy nie mogą się zdecydować na zakład dotyczący Zenka, przypomnijmy statystyki niedawnej produkcji Władysława Pasikowskiego. Kontynuację legendarnej serii, czyli Psy 3. W imię zasad w pierwszy weekend od premiery zobaczyło w kinach niecałe 400 tysięcy widzów, a do tej pory już ponad milion. Mimo ogromnej popularności przygód Franza Maurera śmiało można stwierdzić, że Zenon Martyniuk wzbudza zainteresowanie jeszcze większej liczby rodaków. Najbardziej znany hit zespołu Akcent, czyli Przez twe oczy zielone na YouTube zanotował już niemal 180 milionów wyświetleń...

Wybieracie się na Zenka?

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/film-zenek-zaklad-w-betfan

Oceń ten tekst