FilmBET zakłady na film Joker w Betfan

Ocena 4.56/9 głosów
Odbieram bonus! Betfan legalny bukmacher

nowoczesny bukmacher dla Polaków | gwarancja legalności zakładów

Wszyscy miłośnicy kina, a zwłaszcza filmu Joker powinni zwrócić szczególną uwagę na ofertę Betfan.

Legalny bukmacher wprowadził filmBET, czyli specjalne zakłady dotyczące wspomnianego tytułu, który zbiera w ostatnim czasie wiele świetnych recenzji i nagród.

Początkowo Jokerowi nie wróżono wielkich sukcesów. Film Robertem De Niro i Joaquinem Phoenixem zdobył jednak serca publiczności i zebrał rekordowe liczby oglądających. Zostało to niedawno zauważone na festiwalu filmowym w Wenecji, gdzie dzieło Todda Philipsa zdobyło główną nagrodę! Tym bardziej paradoksalnym wydaje się fakt, że początkowo Joker miał w ogóle nie być dopuszczony do oceniania. Część organizatorów uważała, że film oparty na komiksie nie powinien uczestniczyć w tak prestiżowym festiwalu. Ostatecznie krytycy i widzowie byli zachwyceni Jokerem.

Teraz film ma szansę zdobyć kolejne statuetki. Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował z tej okazji specjalną ofertę. Gracze mogą obstawiać zakłady na to, czy Joker otrzyma Oscara, Złoty Glob, nagrodę BAFTA czy nawet Złotą Malinę (nagroda dla najgorszego filmu).

Warto wspomnieć, że film zarobił już ponad miliard dolarów! Nie mogą zatem dziwić plotki o sequelu, który miałby pojawić się w najbliższym czasie. Z pewnością twórcy będą chcieli kuć żelazo, póki gorące.

A co Wy uważacie na temat Jokera? To rzeczywiście świetna produkcja czy raczej przereklamowana? I czy ma szanse na kolejne nagrody?

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/filmbet-zaklady-jocker-betfan

Oceń ten tekst