Freebety od Betfan za gole w La Liga

Ocena 5.00/7 głosów

Ten weekend to czas kluczowych rozstrzygnięć w La Liga. Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść słynący z doskonałej polityki dotyczącej bonusów i promocji bukmacher Betfan, który proponuje swoim klientom darmowy freebet bonus za każdego gola, jaki padnie w szlagierach La Liga.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Czas rozstrzygnięć w La Liga

Na cztery kolejki przed końcem obserwujemy arcyciekawą sytuację w tabeli hiszpańskiej La Liga. Cztery zespoły, tj. Atletico, Real, Barcelona oraz Sevilla idą łeb w łeb i tak się składa, że w ten weekend wszystkie zagrają ze sobą.

Zapowiadają się kapitalne mecze i z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę, a jeśli chcecie jeszcze dodatkowo podkręcić emocje to wystarczy dołączyć do promocji od bukmachera Betfan, który rozdaje darmowe bonusy za każdego gola w tych meczach!

Im więcej goli, tym większy bonus do zgarnięcia

Trudno o łatwiejszy regulamin, niż w przypadku tej promocji od legalnego bukmachera Betfan. Wszystko co musisz zrobić, aby mieć szansę na atrakcyjny freebet bonus to zalogować się na swoje konto gracza w Betfan i postawić wielokrotny kupon AKO, na którym przynajmniej 2 typy będą dotyczyły meczów Barca vs Atletico oraz Real vs Sevilla.

Na kuponie może znaleźć się dowolna liczba selekcji, natomiast co najmniej 2 typy muszą dotyczyć ww. meczów. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 59 zł, zaś łączny kurs nie może być niższy od 2.00.

Trzymaj kciuki za gole i zgarnij darmowy freebet

Zasada jest prosta. Niezależnie od tego, czy Twój kupon okaże się zwycięski czy też nie, za każdego gola jaki padnie w tych meczach otrzymasz freebet bonus o wartości 10 zł.

Przykładowo - oba spotkania zakończą się remisami 2:2? Znakomicie! Na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy freebet bonus o wartości 80 zł. Bonus Betfan można wykorzystać w ciągu 48 godzin na dowolne wydarzenie z oferty zakładów sportowych tego bukmachera.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/freebety-od-betfan-za-gole-w-la-liga

Oceń ten tekst