Graj przez aplikację mobilną i odbierz freebet bonus od Betfan

Ocena 5.00/4 głosy

Specjalna promocja od Betfan dla posiadaczy aplikacji mobilnej. Graj w ten weekend na apce, a otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Mnóstwo ciekawych zakładów od Betfan na ten weekend

W zbliżający się weekend fani sportu w najlepszym wydaniu nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekań. Kibice piłkarscy będą się emocjonować polską PKO Ekstraklasą, do gry wchodzi również kilka innych lig europejskich, zaś na olimpijskich arenach w Tokio na dobre rozkręcą się zmagania lekkoatletów.

Rzecz jasna jak zwykle bogata oferta zakładów na każde z tych wydarzeń czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan. Mało tego! Pobierając darmową aplikację mobilną Betfan możecie cieszyć się nieograniczonym dostępem do zakładów wszędzie tam, gdzie akurat się znajdujecie.

Jak jest to istotne w okresie wakacyjnym, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Tym bardziej klienci Betfan powinni docenić specjalną promocję od tego bukmachera, dzięki której na ich koncie gracza może pojawić się darmowy freebet bonus na dalszą  grę.

Postaw zakład przez apkę i freebet bonus jest Twój!

Ta promocja obowiązuje w piątek, sobotę i niedzielę, zaś jej regulamin nie należy do przesadnie skomplikowanych. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza w Betfan i za pomocą aplikacji mobilnej postawić dowolny wielokrotny kupon SOLO lub AKO. Jedyne o czym należy pamiętać to kurs min. na poziomie 3.50 oraz stawka, która powinna wynieść dokładnie 79 zł.

Niezależnie od tego, czy kupon będzie zwycięski, czy też przegrany na koncie gracza pojawi się gwarantowany freebet bonus. Wartość darmowych środków bonusowych to 20 zł, zaś freebet można wykorzystać na dowolne wydarzenie z oferty zakładów Betfan, jednak kupon należy postawić za pomocą aplikacji mobilnej.

Nie masz konta w Betfan? Czekają na Ciebie trzy bonusy na start

Aż na trzy promocje powitalne mogą liczyć gracze, którzy zdecydują się na rejestrację konta w serwisie Betfan. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpiszą nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a automatycznie do ich konta zostaną dopisane aż trzy bonusy na start:

  • Freebet bonus od pierwszego depozytu 50 zł
  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł

Więcej informacji o tych bonusach można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/graj-przez-aplikacje-mobilna-i-odbierz-freebet-bonus-od-betfan

Oceń ten tekst