Kaczyński przegra z Kidawą-Błońską w Warszawie - zakłady na Wybory Parlamentarne

Ocena 5/5 | 5 głosów
oferta zakładów Betfan
oferta zakładów bukmacherskich Betfan

W tegorocznych wyborach parlamentarnych PiS zyska 47,6% głosów, a Koalicja Obywatelska może liczyć na 27,5% poparcie – wynika z analiz legalnego bukmachera Betfan. Trzecie miejsce w parlamencie zajmie z kolei Sojusz Lewicy Demokratycznej, na który zagłosuje 12,7% uprawnionych. Próg wyborczy przekroczy też PSL i Kukiz’15 z 6,2% poparciem, zaś tuż za progiem znajdzie się Konfederacja (4,8%). Jednocześnie BETFAN daje Małgorzacie Kidawie-Błońskiej aż 74% szans na wygraną z Jarosławem Kaczyńskim w Warszawie. 

Jak to wygląda w innych częściach Polski? Zwycięstwo wyborcze PiS będzie zbudowane m.in. na rozpoznawalnych nazwiskach, które pociągną listy wyborcze. Betfan przewiduje, że zdecydowane zwycięstwo nad Bartłomiejem Sienkiewiczem odniesie Zbigniew Ziobro (99% szans) startujący w Kielcach (okręg 33), Antoni Macierewicz pokona zaś Cezarego Grabarczyka (95% szans) w Piotrkowie Trybunalskim (okręg 10). Według bukmachera w Krakowie (okręg 13) w pojedynku z Pawłem Kowalem wygra natomiast Małgorzata Wassermann (95% szans), a w Katowicach (okręg 31) Mateusz Morawiecki zdobędzie lepszy wynik od Borysa Budki (92% szans). W okręgu podwarszawskim (20) zdecydowanym faworytem jest Mariusz Błaszczak, który zdobędzie więcej głosów od Jana Grabca (85% szans), w Łodzi zaś (okręg 9) Piotr Gliński zyska większe poparcie niż Tomasz Zimoch (79% szans). Analitycy BETFAN oceniają, że w Rzeszowie (okręg 23) więcej głosów od Pawła Poncyliusza zyska Krzysztof Sobolewski (97% szans). Na tym tle wyróżnia się Poznań (okręg 39), gdzie Joanna Jaśkowiak wygra z Jadwigą Emilewicz (90% szans), Wrocław (okręg 3), w którym Grzegorz Schetyna wygra z Mirosławą Stachowiak-Różecką (65% szans) oraz Gdynia (okręg 26), gdzie startująca z listy Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka wygra z Marcinem Horałą z PiS (61% szans). Według BETFAN frekwencja wyborcza w Polsce przekroczy 57%.

Zobacz jakie można obstawić zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie w 2020. Porównujemy najlepsze kursy bukmacherów na wybory prezydenckie. Przeczytaj a dowiesz się czy Betfan czy Fortuna oferują najwyższy kurs na zwycięstwo Andrzeja Dudy.

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. W ciągu 3-4 lat BETFAN chce znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce.

Infografika

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner