Wirtualni kolarze w Betfan jadą jak w realu

Ocena 5.00/6 głosów
Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Na całym świecie, jeśli weźmiemy pod uwagę GRY wirtualne, dużym uznaniem cieszą się wszelkiego rodzaju gonitwy. Począwszy od konnych, skończywszy na tych z udziałem psów. Bardzo dobrze odbierane są też innego typu wyścigi, jak – dla przykładu - kolarstwo torowe. To kolejny sport, który BETFAN ma w swojej ofercie.

785 metrów do wyłonienia zwycięzcy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to dyscyplina, która może równać się na przykład piłce nożnej, ale i ona ma swoich zwolenników. BETFAN, jako legalny polski bukmacher, pragnie dać swoim graczom szeroką możliwość wyboru, tak żeby nie musieli się oni ograniczać tylko do najpopularniejszych rozwiązań. Dlatego oprócz wspomnianego już futbolu ma w swojej ofercie również tenis ziemny, wirtualną koszykówkę, żużel, wyścigi konne, wyścigi hartów oraz kolarstwo torowe. Teraz skupimy się na tej ostatniej dyscyplinie.

Oglądając zmagania kolarzy przenosimy się na Fairfield Velodrome. Jest ich łącznie ośmiu, a odróżnić możemy ich dzięki kolorom kasków (biały, czarny, czerwony, niebieski, żółty, zielony, pomarańczowy, różowy). Każdy z nich ma do pokonania dystans 785 metrów. Przed startem możemy oczywiście obstawić nie tylko zwycięzcę, ale i obstawienia, czy dany zawodnik znajdzie się w pierwszej dwójce lub trójce. Ponadto jest też opcja wybrania dokładnej pierwszej dwójki lub trójki. To już nieco utrudnia zadanie, ale i znacznie podwyższa kurs.

Wirtuale od Betfan - każdy znajdzie coś dla siebie

Nie obstawiamy w ciemno. Przed rozpoczęciem wyścigu widzimy ogólną formę zawodników (przedstawiana w formie gwiazdek od 1 do 6), a także miejsca w ostatnich sześciu startach. Kiedy kolarze już ruszają, możemy obserwować ich zmagania dzięki naprawdę wysokiej jakości grafice. Co godne odnotowania, co 4 minuty odbywają się nowe wyścigi, dzięki czemu w ciągu godziny jest ich aż 15. Nie ma żadnych przerw, ponieważ GRY wirtualne dostępne są przez 24 godziny na dobę. O każdej porze dnia i nocy można przetestować kolarstwo torowe.

Najważniejsze dla osób, które obstawiają wyniki „wirtuali” powinno być to, że są one zwolnione z 14 % podatku od gier. Jest to z pewnością wielki plus, bo zwiększony zostaje ewentualny zarobek. Ten, kto nie obstawiał jeszcze wirtualnych sportów, powinien przynajmniej rzucić okiem na wszystkie. Każdy z nich coś w sobie ma. I kibic piłki nożnej niekoniecznie musi polubić właśnie tę dyscyplinę. Niewykluczone, że taka osoba chętnie zainteresowałby się kolarstwem torowym.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/kolarstwo-wirtualne-betfan

Oceń ten tekst