Legia bez ryzyka u bukmachera Betfan

Ocena 5.00/2 głosy

Już dziś wieczorem Legia Warszawa zagra rewanżowe spotkanie ze Slavią Praga, zaś jego stawką będzie udział w fazie grupowej Ligi Europy. Z tej okazji specjalną promocję dla swoich klientów przygotował legalny bukmacher Betfan.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Ostatni dzień kwalifikacji do europejskich pucharów - oferta zakładów Betfan

Coraz mniej niewiadomych mamy w kwestii tego, jakie zespoły zagrają w fazie grupowej tegorocznych europejskich pucharów. We wtorek oraz środę poznaliśmy komplet finalistów Ligi Mistrzów, zaś dziś wieczorem dowiemy się, jakie zespoły zagrają na jesieni w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji.

W grze są ciągle dwie polskie ekipy, zaś obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść legalny bukmacher Betfan. Klienci tego serwisu odnajdą tam nie tylko mnóstwo kursów na mecz Rakowa z Gent oraz Legii ze Slavią, ale również atrakcyjną promocję na ten ostatni pojedynek. Oto szczegóły.

Przegrany kupon przez Legię = zwrot stawki od Betfan

Regulamin tego bonusu jest niezwykle prosty. Wszystko co należy zrobić, to do czwartku 26 sierpnia do godz. 21:00 zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera Betfan, a następnie postawić wielokrotny kupon AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich na poziomie 1.40, zaś przynajmniej 1 selekcja musi dotyczyć starcia Legii ze Slavią. Stawka na kuponie powinna wynieść DOKŁADNIE 49 zł lub 99 zł.

Jeśli kupon okaże się przegrany wyłącznie z powodu typu dotyczącego meczu Legii ze Slavią, wówczas bukmacher zwróci graczowi całą stawkę, zaś na jego koncie pojawi się cashback bonus. Darmowe środki wymagają obrotu zanim będzie można je wypłacić. Bonus Betfan należy obrócić 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami i min. kursem łącznym na poziomie 3.80. Wymagany obrót należy dokonać w ciągu 3 dni od momentu otrzymania bonusu, gdyż po tym terminie darmowe środki przepadną bezpowrotnie.

Nie masz konta w Betfan? Bukmacher proponuje dwa bonusy na start nowym graczom.

Sporo atrakcji czeka na klientów bukmachera Betfan już od pierwszych dni, kiedy zdecydują się na założenie konta w tym serwisie. Wystarczy, że w trakcie rejestracji wpiszą nasz Betfan kod bonusowy o treści SPRYCIARZ, a błyskawicznie na ich koncie pojawi się pakiet powitalny składający się z aż dwóch bonusów na start:

  • Cashback bonus Betfan za pierwszy przegrany kupon po rejestracji 600 zł
  • Bonus podwajający kwotę drugiego depozytu aż do 1000 zł

Więcej informacji o tym pakiecie na start oraz pozostałych promocjach okolicznościowych można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/legia-bez-ryzyka-u-bukmachera-betfan

Oceń ten tekst