Obstawiaj Danię bez ryzyka u bukmachera Betfan

Ocena 5.00/1 głos

Już dziś meczem Walijczyków z Danią rozpocznie się faza pucharowa Euro 2021. Kto okaże się górą i awansuje z tej pary do dalszych gier? Z pewnością powodów do narzekania nie będą mieli klienci bukmachera Betfan, a wszystko to za sprawą najnowszej promocji od tego operatora.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Walia vs Dania - oferta zakładów od bukmachera Betfan

Już dziś o godzinie 18:00 na murawę stadionu w Amsterdamie wyjdą piłkarze Walii oraz Danii, aby rozstrzygnąć kwestię awansu do ćwierćfinału Euro 2021. Obie drużyny sporo sobie obiecują po tym turnieju, natomiast dla jednej z nich mistrzostwa się dziś zakończą.

Kto to będzie? Przekonamy się dziś wieczorem. Oczywiście szeroka oferta zakładów na mecz Walia - Dania czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który poza ciekawymi kursami i rynkami zakładów proponuje także swoim klientom wzięcie udziału w atrakcyjnej promocji. Oto jej zasady.

Zwycięstwo Danii bez ryzyka u bukmachera Betfan

Regulamin tej promocji od Betfan jest wyjątkowo prosty. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza na stronie tego bukmachera, a następnie do soboty 26 czerwca do godziny 18:00 za dokładnie 69 zł lub 299 zł obstawić wielokrotny kupon AKO z co najmniej 4 typami.

Przynajmniej jedna selekcja na kuponie musi dotyczyć wygranej Duńczyków z Walią, zaś pozostałe typy są dowolne. Ważne, aby kurs minimalny na kuponie nie był niższy od 5.50. Typ na wygraną Danii zostanie automatycznie rozliczony jako zwycięski, dlatego jeśli także pozostałe selekcje będą poprawne, wówczas bukmacher wypłaci graczowi wygraną.

Nie masz konta w Betfan? Trzy bonusy na start czekają na Ciebie!

Ciągle nie jest za późno, aby dołączyć do grona klientów bukmachera Betfan i zgarnąć specjalny pakiet powitalny z okazji Euro 2021. Każdy bowiem gracz, który zarejestruje nowe konto przed 31 lipca i wpisze nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza otrzyma na start:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Darmowy freebet bonus 50 zł

Ta ostatnia promocja to nowy element w pakiecie na start od Betfan, zaś ten bonus będzie dostępny tylko do 31 lipca. Więcej informacji o pakiecie na start dla nowych klientów znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/obstawiaj-danie-bez-ryzyka-u-bukmachera-betfan

Oceń ten tekst