Obstawiaj wygraną Polaków bez ryzyka u bukmachera Betfan

Ocena 5.00/2 głosy

Już dziś wieczorem gramy o życie ze Szwecją. Wytypuj wygraną Biało-Czerwonych w ostatnim meczu grupowym Euro 2021, a bukmacher rozliczy Twój zakład jako zwycięski nawet jeśli nie uda nam się pokonać Szwedów.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Mnóstwo zakładów specjalnych na mecz Szwecja - Polska od Betfan

Dziś o godzinie 18:00 oczy wszystkich kibiców w Polsce będą zwrócone na stadion w Petersburgu, gdzie w meczu o awans z grupy E Euro 2021 Polacy zagrają ze Szwedami. Skandynawowie są już pewni promocji, natomiast nas interesuje wyłącznie komplet punktów.

Oczywiście pełna oferta zakładów na mecz Szwecja - Polska czeka na Was na stronie bukmachera Betfan, który poza tradycyjnymi rynkami zakładów 1X2 zaprezentował również znakomitą ofertę zakładów specjalnych na to spotkanie. Oto kilka przykładowych propozycji od Betfan:

  • Lewandowski gol lub asysta - kurs 1.83
  • Kozłowski zagra w meczu - kurs 1.60
  • Lewandowski strzeli gola, a Krychowiak obejrzy kartkę - kurs 6.00
  • Lewandowski strzeli hattricka w 15 minut - kurs 75.00

Polska bez ryzyka u bukmachera Betfan

Bukmacher przygotował również specjalną promocję na mecz Szwecja - Polska. Jej zasady są bajecznie proste. Wystarczy, że w środę 23 czerwca zalogujesz się na swoje konto gracza w Betfan i za dokładnie 59 zł postawisz wielokrotny kupon AKO z 4 lub więcej typami, natomiast przynajmniej 1 selekcja musi dotyczyć wygranej Polaków ze Szwedami. Minimalny kurs łączny kuponu nie może być niższy od 5.50.

Typ na wygraną Polaków zostanie przez Betfan automatycznie rozliczony jako zwycięski, dlatego jeśli również pozostałe selekcje na kuponie będą poprawne, wówczas spora wygrana należy do Ciebie! Każdy klient Betfan może zgłosić do tej promocji tylko jeden kupon!

Dołącz do grona klientów Befan i zgarnij 3 bonusy na start!

A co z graczami, którzy ciągle nie posiadają konta w serwisie Betfan. Z jednej strony ominą ich ciekawe zakłady specjalne na mecz Szwecja - Polska, z drugiej jednak każdy typer, który do tej pory nie wpłacił depozytu w Betfan ma szansę na atrakcyjny pakiet powitalny.

Wystarczy, że zarejestruje nowe konto gracza wpisując nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a błyskawicznie na jego koncie pojawi się pakiet bonusów na start, w którego skład wejdą:

  • Zakłady bez ryzyka 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/obstawiaj-wygrana-polakow-bez-ryzyka-u-bukmachera-betfan

Oceń ten tekst