Odbierz freebet bonus od Betfan za każdego gola w PKO Ekstraklasie

Ocena 4.40/5 głosów

Bonusy na ostatnią kolejkę w polskiej PKO Ekstraklasie oferują praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju. Nie może być inaczej w przypadku słynącego z doskonałych promocji bukmachera Betfan, który proponuje swoim klientom darmowy freebet bonus za każdego gola strzelonego na polskich boiskach.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Obstawiaj mecze PKO Ekstraklasy w Betfan

Niedziela, godz. 17:30. O tej porze na ośmiu boiskach rozpoczną się ostatnie spotkania PKO Ekstraklasy w tym sezonie, zaś niespełna 2 godziny później poznamy tegorocznego spadkowicza oraz ostatni zespół, który w lecie będzie nas reprezentował w Europie.

Bogata oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was jak zwykle na stronie bukmachera Betfan, zaś tym razem mecze polskiej ligi w Betfan opłaca się obstawiać podwójnie.

Wszystko to za sprawą najnowszej promocji od tego legalnego bukmachera, dzięki której poza sporą wygraną będziecie również mieli szansę na darmowy freebet bonus Betfan.

Freebet bonus za każdego gola podczas Multiligi

Zasady tej promocji nie należą do zbyt skomplikowanych. Wszystko co musisz zrobić to obstawić w Betfan wielokrotny kupon AKO, na którym umieścisz co najmniej 2 typy polskiej PKO Ekstraklasy. Min. kurs na kuponie nie może być niższy od 2.50, zaś stawka na kuponie powinna wynieść dokładnie 99 zł.

Spełniając ten prosty warunek wejdziesz do gry o darmowe środki bonusowe. Za każdym razem, kiedy na boiskach polskiej Ekstraklasy padnie gol bukmacher podaruje Ci freebet 5 zł. A zatem, jeśli w ośmiu meczach padnie przykładowo 30 bramek, wówczas otrzymasz bonusy warte aż 150 zł.

Jak wykorzystać bonus Befan?

W promocji udział wezmą wyłącznie kupony obstawione do niedzieli 16 maja do godziny 17:30. Darmowy freebet  bonus pojawi się na koncie gracza w ciągu 24 godzin od zakończenia meczów.

Bonus Betfan można wykorzystać na dowolne wydarzenia z oferty zakładów sportowych tego legalnego bukmachera. Po więcej szczegółów na temat tej promocji odwiedź stronę bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/odbierz-freebet-bonus-od-betfan-za-kazdego-gola-w-pko-ekstraklasie

Oceń ten tekst