PiS zdecydowanym w wyborach do Europarlamentu

Ocena 5/5 | 6 głosów

Aż 88% obstawia zwycięstwo PiS w wyborach do Europarlamentu.

Tegoroczne wybory do Europarlamentu wygra Prawo i Sprawiedliwość – taki rozwój zdarzeń obstawia aż 88% graczy w Betfan. Zwycięstwa Koalicji Europejskiej oczekuje zaledwie co ósmy typujący w pojedynku PiS kontra KE (12%). Mimo to oba ugrupowania powinny zakończyć najbliższe wybory z bardzo zbliżonym wynikiem – 83% zakłada się, że koalicja zdobędzie powyżej 36% głosów, podczas gdy poparcie dla PiS wg 86% graczy nie przekroczy 40%. 

Według 64% typujących w Betfan frekwencja wyborcza uplasuje się poniżej 33,5%. Tylko nieco ponad 1/3 osób obstawiających spodziewa się zatem, że odsetek Polaków, którzy pójdą w wyborczy weekend do urn będzie o co najmniej 40% wyższy niż 5 lat temu. W 2014 swój głos na kandydata do PE oddało bowiem niecałe 24% uprawnionych do tego mieszkańców naszego kraju.

Co ciekawe, typujący wyniki nie mają wątpliwości do co powodzenia Wiosny w najbliższych wyborach – jednoznacznie obstawiają, że poparcie dla partii Roberta Biedronia przekroczy 8,5% i zwycięży nad Konfederacją. Jednocześnie 77% graczy BETFAN przewiduje, że Konfederacja przekroczy próg wyborczy (5%), a 2/3 osób obstawia jej zwycięstwo nad ugrupowaniem Kukiz’15.

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. W ciągu 3-4 lat BETFAN chce znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce.

źródło: informacja prasowa

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner