Polska - Albania bez ryzyka u bukmachera Betfan

Ocena 5.00/2 głosy

Już dziś wieczorem zagramy z Albanią o przedłużenie szans na awans do przyszłorocznych MŚ w Katarze. Dzięki najnowszej promocji klienci bukmachera Betfan mogą obstawiać wygraną naszej kadry bez obawy utraty środków.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Polska - Albania w el. MŚ 2022 - obstawiaj w Betfan

Kilkanaście godzin dzieli nas od pierwszego występu piłkarskiej Reprezentacji Polski od czasu nieudanego Euro 2021. Biało-czerwoni zagrają dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie z Albanią, zaś stawka tego meczu będzie nie byle jaka, bowiem brak zwycięstwa mocno ograniczy nasze nadzieje na udział chociażby w barażach do przyszłorocznego Mundialu.

Oczywiście jak zwykle pełna oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan. Faworytem meczu są według analityków zatrudnionych przez ten serwis Polacy. Za ich wygraną Betfan płaci po kursie 1.54, remis wyceniono na 4.05, zaś obstawiając triumf gości można pomnożyć swój depozyt po kursie 6.40.

Wynik poznamy późnym wieczorem, natomiast nie będzie miał on większego znaczenia dla graczy, którzy zdecydują się obstawić ten mecz na stronie bukmachera Betfan, gdyż ten i tak rozliczy takie kupony jako zwycięskie.

Bonus Betfan na mecz Polska - Albania

Regulamin nowego bonusu od Betfan nie należy do zbyt skomplikowanych. Wszystko bowiem co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera, a następnie za dokładnie 79 zł postawić wielokrotny kupon AKO z min. kursem łącznym 2.85, na którym jedna selekcja będzie dotyczyła wygranej Polaków z Albanią.

Jeśli pozostałe typy na kuponie okażą się prawidłowe, wówczas Betfan rozliczy taki kupon jako zwycięski niezależnie od wyniku w meczu Polaków. Mało tego! Zamiast standardowego kursu 1.54 bukmacher rozliczy ten typ po promocyjnym kursie 1.75, a zatem ewentualna wygrana będzie jeszcze wyższa.

Dwa bonusy na start dla nowych klientów Betfan

Ciągle nie masz konta w Betfan? Ten problem można błyskawicznie rozwiązać! Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera i wypełnić formularz rejestracyjny, co nikomu nie powinno zająć dłużej niż kilka minut. A jeśli dodatkowo gracz wpisze nasz Betfan kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole, to na jego koncie pojawią się dwa bonusy na start:

  • Cashback bonus Betfan 600 zł za pierwszy przegrany kupon
  • Bonus 100% od drugiej wpłaty aż do 1000 zł

Więcej szczegółowych informacji na temat każdej z tych promocji można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/polska-albania-bez-ryzyka-u-bukmachera-betfan

Oceń ten tekst