Specjalny bonus powitalny od Betfan na mecz Polska - Słowacja

Ocena 5.00/4 głosy

Meczem ze Słowakami rozpoczniemy nasze zmagania w trakcie Euro 2021. Już dziś wieczorem powalczymy o pierwsze punkty na turnieju, natomiast z tej okazji specjalny bonus na start czeka na każdego nowego klienta bukmachera Betfan.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Gramy ze Słowacją - sprawdź kursy od Betfan

Chwila, na którą wszyscy fani Biało-Czerwonych czekali od dawna. Już dziś wieczorem zmierzymy się ze Słowacją w naszym pierwszym meczu tegorocznego Euro 2021, zaś kursy na to spotkanie dostępne są już na stronie legalnego bukmachera Betfan. Spójrzmy, jak szanse podopiecznych Paulo Sousy oceniają analitycy tego operatora.

Patrząc na kursy zaproponowane przez Betfan na mecz Polska - Słowacja faworytami są tutaj Polacy. Za triumf naszej kadry bukmacher płaci po kursie 1.81, remis wyceniono na 3.30, natomiast obstawając zwycięstwo Słowaków można pomnożyć swoje środki po kursie 5.40.

Można również skorzystać z najnowszej promocji od Betfan i cieszyć się znacznie wyższą wygraną za zwycięstwo Polaków. Sprawdź regulamin bonusu i zgarnij darmowe środki na dalszą grę!

Rekordowy kurs od Betfan na wygraną Polski

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów Betfan, którzy zdążą zarejestrować nowe konto gracza do poniedziałku 14 czerwca do godziny 18:00, a także wpłacą pierwszy depozyt nie niższy od 60 zł.

Każdy z takich graczy będzie mógł obstawić triumf Polski po rekordowym kursie 10.00, który w przypadku powodzenia zagwarantuje mu sporą wygraną. Minus jest taki, że stawka na kuponie nie może być wyższa od 10 zł, natomiast dobra informacja z punktu widzenia graczy to brak konieczności obrotu bonusem - darmowe środki od razu pojawią się na saldzie głównym.

Jesteś nowy w Betfan? Czeka na Ciebie nie tylko bonus na mecz Polska - Słowacja!!!

Promocja na premierowy mecz Biało-Czerwonych w trakcie Euro 2021 to nie jedyny bonus, który czeka na każdego nowego klienta bukmachera Betfan. Każdy bowiem gracz, który zdecyduje się na rejestrację konta w tym serwisie, zaś w jej trakcie wpisze nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, otrzyma atrakcyjny pakiet na start, w którego skład wejdą:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Ta ostatnia promocja, czyli darmowy freebet bez konieczności depozytu będzie aktywna tylko do 31 lipca. Więcej informacji o pakiecie bonusów powitalnych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/specjalny-bonus-powitalny-od-betfan-na-mecz-polska-slowacja

Oceń ten tekst