Sporty wirtualne w Betfan

Ocena 4.00/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Sporty wirtualne w Betfan

Piłka nożna, koszykówka, tenis, żużel, kolarstwo torowe, a także wyścigi chartów i wyścigi konne. To dyscypliny, które znajdą się w zakładach na gry wirtualne w Betfan. Nowy legalny polski bukmacher wprowadza na rynek ofertę Playtech Virtual Sports.

Playtech jest wiodącym dostawcą i liderem technologicznym w branży gier hazardowych. Jego rozwiązania cieszą się popularnością na całym świecie. Umowa z Betfan zakłada wieloletnią współpracę, a bukmacher jest pierwszym w Polsce, który wprowadza usługę tego rynkowego giganta.

Nowa oferta Betfan ma być odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskich graczy sportami wirtualnymi. Sam Playtech szacuje, że już teraz stanowią one ok. 20-25% zakładów sportowych w naszym kraju.

Wirtualne gry, prawdziwe statystyki

Absolutny ultrarealizm – to główna cecha Playtech Virtual Sports, czyli symulacji sportowych gier wirtualnych w 3D. Najnowocześniejsze technologie oparte na najlepszych animacjach wykorzystują tzw. motion capture, czyli technikę przechwytywania ruchu. Całość zapewnia niezwykle realistyczne wrażenia z gry. Gracze przed postawieniem zakładu będą mieli do dyspozycji mnóstwo cennych informacji. Playtech Virtual Sports oferuje bowiem także statystyki dla wszystkich drużyn i sportowców z każdej dyscypliny. Taka baza zdecydowanie ułatwia analizę historycznych wyników oraz aktualną formę zespołów. Oprócz tych rozwiązań producent zapewnia również komentarz dla wszystkich dyscyplin, na razie dostępny w języku angielskim.

Początek walki o miliony na rynku?

W Polsce jest już ponad 12 milionów aktywnych graczy różnych typów gier online! Betfan zamierza wykorzystać ten ogromny potencjał i zawojować rynek.

Playtech Virtual Sports w BETFAN już teraz zapewnia graczom szeroki wybór gier wirtualnych, umożliwiając obstawianie ulubionego sportu 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Wspólnie z Playtech planujemy rozwijać ten produkt w Polsce i sukcesywnie wprowadzać nowinki i modyfikacje.

- zapowiada prezes zarządu Betfan, Piotr Sienkiewicz.

Z kolei Country Manager firmy Playtech, Tomasz Mogiła dodaje -

Wdrożenie Playtech Virtual Sports w BETFAN to przełomowy krok dla obu firm na polskim rynku. Udostępniamy graczom najbardziej realistyczne gry wirtualne, z których będzie można korzystać na wszystkich kanałach, platformach czy urządzeniach.

Na ten moment Playtech Virtual Sports w Betfan działają jedynie w wersji desktopowej (na komputer). Jednak bukmacher zapowiada, że niedługo wprowadzona zostanie również wersja mobilna i aplikacja, nad którą już trwają prace. Gracze nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo i jakiekolwiek konsekwencje prawne. Nowa usługa jest całkowicie zgodna z ustawą o grach hazardowych.

Zakłady wirtualne przyszłością bukmacherów

Z badań i statystyk wynika, że Europa jest drugim co do wielkości rynkiem sportów wirtualnych, zaraz po USA. Na naszym kontynencie liderują Włochy, odpowiadają za 20% udziału światowego oraz aż 47% rynku europejskiego. Z 19% na Starym Kontynencie zaraz za Italią plasuje się Wielka Brytania, która posiada także 15% udziału w globalnych wynikach. Co ciekawe, we Włoszech gracze korzystają z wirtualnych gier głównie w lokalach stacjonarnych, a w Zjednoczonym Królestwie dominuje oferta internetowa.

Według raportu Regulus Partners z 2018 r. światowy średni zysk z gier sportów wirtualnych wyniósł 5,6 mld zł. Prognozy mówią o utrzymaniu wzrostu przez 6 lat, aż do wenerowania kolejnych 4,3 mld zł brutto. Szacuje się również, że w latach 2019-2025 ten rodzaj rozrywki będzie stanowić ok. 40% światowej sprzedaży zakładów sportowych.

Lider pomoże stać się liderem?

Playtech to wiodąca marka w branży i dostawca gier hazardowych. Działa od 1999 roku i jest notowany na londyńskiej giełdzie. Obecnie zatrudnia łącznie ok. 5800 pracowników w 17 krajach. Miesięcznie proponuje ponad 1,5 mln różnych zakładów. Współpraca z Playtech ma pomóc Betfan osiągnąć plan, który zakłada znalezienie się w ciągu 3-4 lat w gronie pięciu największych legalnych bukmacherów w Polsce,

Korzystaliście już ze sportów wirtualnych? Co sądzicie o takiej rozrywce i współpracy Betfan z Playtech?

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/sporty-wirtualne-betfan

Oceń ten tekst