Stawiaj kupony i zgarniaj darmowe freebety od Betfan

Ocena 5.00/6 głosów

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera Betfan, obstawiaj dowolne kupony z oferty zakładów, a na Twoim koncie gracza będą pojawiały się freebety. Do zgarnięcia są darmowe środki o wartości aż 297 zł!

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Mnóstwo ciekawych wydarzeń sportowych w ten weekend

W najbliższych dniach fani sportu w najlepszym wydaniu nie powinni narzekać na brak emocji. Przed nami kilka szlagierów podczas Euro 2021 (m.in. mecze Anglia - Szkocja, Hiszpania - Polska, czy chociażby Portugalia - Niemcy), mnóstwo ciekawych meczów w Copa America oraz kluczowe spotkania w najlepszej koszykarskiej lidze świata NBA.

Oczywiście znakomita oferta zakładów na każde z tych wydarzeń czeka już na Was na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan, który poza ciekawymi rynkami zakładów i wysokimi kursami przygotował również dla swoich klientów bardzo atrakcyjną promocję, dzięki której można zgarnąć aż trzy darmowe freebety. Sprawdź regulamin promocji Betfan i wejdź do gry o darmowe środki.

Obstawiaj zakłady i zgarniaj darmowe bonusy od Betfan

Promocja obowiązywać będzie od czwartku 17 czerwca do niedzieli 20 czerwca. Zaloguj się w tym czasie na swoje konto gracza w Betfan i postaw dwa różniące się od siebie kupony. Do promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO, jak i AKO, ważne żeby stawka na kuponie wyniosła dokładnie 49 zł lub 99 zł, zaś kurs min. kuponu nie był niższy od 2.50.

Niezależnie od wyników na kuponach na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin pojawi się darmowy freebet bonus o wartości 49 zł lub 99 zł (w zależności od stawki na wcześniejszych kuponach). Każdy gracz może w ramach tej promocji zgarnąć trzy takie bonusy, a zatem maksymalna wartość darmowych środków bonusowych w tej promocji to aż 297 zł. Darmowe freebety można wykorzystać na dowolne zdarzenia z oferty zakładów bukmachera Betfan.

Dołącz do Betfan w trakcie Euro 2021 i zgarnij trzy bonusy na start

Legalny bukmacher Betfan słynie z bardzo dobrej promocji powitalnej, zaś w trakcie Euro 2021 pakiet dla nowych klientów jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Wystarczy, że do 31 lipca zarejestrujesz nowe konto gracza w Betfan z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ, a automatycznie do Twojego konta zostaną przypisane trzy bonusy na start:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Ten ostatni bonus wszedł w skład pakietu na start jedynie na czas Euro 2021 i będzie obowiązywał jedynie do 31 lipca. Po więcej szczegółów na temat powitalnego pakietu promocyjnego należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/stawiaj-kupony-i-zgarniaj-darmowe-freebety-od-betfan

Oceń ten tekst