Świąteczny Jackpot BETFAN to szansa na wygraną 50 000 złotych

Ocena 5.00/1 głos

Jeśli lubisz stawiać zakłady na mundial i chcesz mieć szansę na wygraną 50 000 złotych, to promocja Świąteczny Jackpot BETFAN jest dla Ciebie! Wystarczy, że zarejestrujesz się lub zalogujesz na swoim koncie w BETFAN, wybierzesz jedną z dwóch dostępnych opcji i spełnisz jej warunki, a będziesz mógł wziąć udział w podziale puli nagród. Nie przegap tej okazji i weź udział w Świątecznym Jackpocie BETFAN już dziś!

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Zarejestruj się w BETFAN i weź udział w Świątecznym Jackpocie - nagrody czekają na Ciebie!

Świąteczny Jackpot BETFAN to szansa na wygraną 50 000 złotych

Mistrzowska Ścieżka Pudziana lub Graj za dyszkę, nie złap Zadyszki - wybierz swoją drogę do wygranej!

Betfan, polski bukmacher, oferuje swoim graczom promocję Świąteczny Jackpot. Promocja ta jest skierowana do graczy, którzy chcą wziąć udział w podziale 50 000 złotych. Aby wziąć udział w promocji, gracze muszą spełnić warunki jednej z dwóch dostępnych opcji: "Mistrzowska Ścieżka Pudziana" lub "Graj za dyszkę, nie złap Zadyszki".

W opcji "Mistrzowska Ścieżka Pudziana" gracze muszą stawiać kupony za dokładnie 99 złotych przez co najmniej 18 dni mundialu. W opcji "Graj za dyszkę, nie złap Zadyszki" gracze muszą stawiać kupony za dokładnie 10 złotych i postawić łącznie co najmniej 48 takich kuponów. Gracze, którzy spełnią warunki obu opcji, będą mogli wziąć udział w podziale puli nagród tylko jednej z nich - tej, w której wzięli udział szybciej.

Promocja trwa od 14.11 do 23.12 i nie obejmuje kuponów zawartych za środki bonusowe, zakładów systemowych oraz Matchday Boost. Szczegółowe warunki przyznania nagród oraz ich podziału są opisane w regulaminie promocji. Nagrody zostaną przyznane w formie środków bonusowych, które będą musiały zostać obrócone przez graczy przed wypłatą.

Ogólnie rzecz biorąc, promocja Świąteczny Jackpot BETFAN wydaje się być interesującą opcją dla graczy, którzy lubią stawiać zakłady na mundial i chcą wziąć udział w podziale atrakcyjnych nagród. Gracze muszą jednak pamiętać, że aby wziąć udział w promocji, muszą spełnić określone warunki i że nagrody zostaną przyznane w formie środków bonusowych.

Weź udział w Świątecznym Jackpocie BETFAN i wygraj 50 000 złotych!

Aby wziąć udział w promocji Świąteczny Jackpot BETFAN, gracze muszą podjąć następujące kroki:

 1. Zarejestrować się lub zalogować na swoim koncie w BETFAN.
 2. Wybrać jedną z dwóch dostępnych opcji: "Mistrzowska Ścieżka Pudziana" lub "Graj za dyszkę, nie złap Zadyszki".
 3. Spełnić warunki wybranej opcji: dla opcji "Mistrzowska Ścieżka Pudziana" to stawianie kuponów za dokładnie 99 złotych przez co najmniej 18 dni mundialu, a dla opcji "Graj za dyszkę, nie złap Zadyszki" - stawianie kuponów za dokładnie 10 złotych i postawienie łącznie co najmniej 48 takich kuponów.
 4. Czekać na ogłoszenie wyników promocji i sprawdzenie, czy zostało się uczestnikiem podziału puli nagród.
 5. Jeśli gracz został uczestnikiem podziału puli nagród, musi spełnić warunki obrotu nagrodami, aby móc je wypłacić. Szczegółowe warunki obrotu nagrodami są opisane w regulaminie promocji.

Gracze mogą wziąć udział w obu opcjach promocji, jednak jeśli spełnią warunki obu z nich, będą mogli wziąć udział w podziale puli nagród tylko jednej z nich - tej, w której wzięli udział szybciej.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Świąteczny Jackpot BETFAN to szansa na wygraną 50 000 złotych

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy mogę wziąć udział w obu opcjach promocji Świąteczny Jackpot BETFAN?

  Tak, gracze mogą wziąć udział w obu opcjach promocji. Jednak jeśli spełnią warunki obu opcji, będą mogli wziąć udział w podziale puli nagród tylko jednej z nich - tej, w której wzięli udział szybciej.

 • Czy nagrody zostaną przyznane w formie gotówki?

  Nagrody zostaną przyznane w formie środków bonusowych, które będą musiały zostać obrócone przez graczy przed wypłatą. Szczegółowe warunki obrotu nagrodami są opisane w regulaminie promocji.

 • Czy kupony zawarte za środki bonusowe, zakłady systemowe i Matchday Boost są objęte promocją Świąteczny Jackpot BETFAN?

  Nie, promocja nie obejmuje kuponów zawartych za środki bonusowe.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/swiateczny-jackpot-betfan-szansa-wygrana-50-000-zlotych

Oceń ten tekst