Świetna, znakomita, doskonała promocja od Betfan na mecz Węgry - Francja

Ocena 5.00/5 głosów

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera Betfan, obstaw sobotnie spotkanie pomiędzy Węgrami i Francuzami, przy odrobinie szczęścia na Twoim koncie gracza pojawią się darmowe freebety.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Oferta zakładów na mecz Węgry - Francja od bukmachera Betfan

Oczywistą kwestią jest, że w sobotę 19 czerwca meczem dnia na Euro 2021 będzie dla nas spotkanie Hiszpania - Polska, które o 21:00 odbędzie się w Sevilli. Zanim to jednak nastąpi czekają nas nie mniej interesujące starcia. O 15:00 Węgrzy podejmą Francuzów, zaś o 18:00 Portugalia zagra z Niemcami.

Jak zwykle bardzo bogata oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka już na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który poza sporą liczbą ciekawych rynków i kursów przygotował również specjalną promocję na mecz Węgry - Francja. Sprawdź regulamin tego bonusu i wejdź do gry o darmowe środki.

Obstaw mecz Węgry - Francja i zgarniaj freebety

To spotkanie komentować będą Michał Zawacki i Andrzej Strejlau, który jak wiemy słynie z kwiecistego języka. A zresztą… zobaczcie sami!

I właśnie tego ostatniego dotyczy najnowsza promocja od Betfan. Wszystko co musisz zrobić, to do soboty 19 czerwca do godziny 15:00 zalogować się na swoje konto gracza i obstawić dowolny kupon AKO lub SOLO, na którym przynajmniej jeden typ będzie dotyczył meczu Węgry - Francja. Kurs min. na kuponie nie może być niższy od 2.50, natomiast stawka powinna wynosić dokładnie 49 zł.

To wszystko z Twojej strony! Teraz możesz wygodnie rozsiąść się w fotelu, oglądać mecz w telewizji i sprawdzać, ile darmowych zakładów pojawi się na Twoim koncie gracza:

  • Za każdym razem kiedy podczas transmisji Strejlau powie ŚWIETNIE, wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się bonus 2 zł
  • Słowo DOSKONALE to za każdym razem freebet bonus 2 zł
  • Identycznie dzieje się w przypadku użycia słowa WYŚMIENITE
  • Za każde użycie słowa DIAGONALNE otrzymasz bonus 10 zł

Oczywiście do zgarnięcia darmowych środków uprawniają również odmiany ww. słów (np. doskonały, świetnej, itd.), natomiast bonusy się kumulują, a zatem można zgarnąć naprawdę sporą kwotę darmowych środków.

Nie masz konta w Betfan? Trzy atrakcyjne bonusy na Euro 2021 czekają na Ciebie.

Ciągle nie jest za późno, żeby dołączyć do grona klientów Betfan i zgarnąć atrakcyjny pakiet na start z okazji trwającego właśnie Euro 2021. Każdy bowiem klient, który w trakcie rejestracji konta wpisze nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza otrzyma atrakcyjny pakiet bonusów na start, w którego skład wejdą:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus 50 zł

Ta ostatnia promocja to bonus okolicznościowy z okazji Euro 2021 i będzie on dostępny jedynie do 31 lipca. Więcej informacji o tym pakiecie promocji powitalnych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/swietna-znakomita-doskonala-promocja-od-betfan-na-mecz-wegry-francja

Oceń ten tekst