Tenis wirtualny w Betfan

Ocena 4.50/4 głosy
Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Gdyby stworzyć ranking najbardziej popularnych sportów w Polsce, tenis ziemny nie byłby wysoko. Tenis uplasowałby się pewnie w okolicach miejsc 6-10. Zwłaszcza, że nie mamy aktualnie gwiazdy pokroju Agnieszki Radwańskiej, choć Iga Świątek ma wszelkie predyspozycje ku temu, by w przyszłości być naprawdę wielka.

Mimo wszystko grono osób, które obstawia tenis ziemny, jest naprawdę duże. O tym pomyślał BETFAN, kiedy tworzył swoją ofertę GIER wirtualnych.

Sport intensywny i niedoceniony

Tenis ziemny to sport niedoceniony na tle poszczególnych dyscyplin, ale ci, którzy się nim chociaż trochę interesują, zdają sobie sprawę z tego, jak znakomite i charyzmatyczne postacie w nim uczestniczą. Wśród mężczyzn warto wymienić m.in. Rogera Federera czy Rafaela Nadala, z kolei wśród kobiet pierwsza na myśl przychodzi Selena Williams. Oni, żeby być na szczycie, musieli naprawdę ciężko trenować. To sport niezwykle intensywny i wymagający naprawdę sporego zaangażowania.

Ten rzeczywisty stoi na naprawdę wysokim poziomie. A jak jest z wirtualnym? W nim mamy dostęp do 16 unikalnych zawodników, których grę możemy oglądać na arenie podobnej do tej z Wimbledonu. Mecze, a właściwie gemy trwają około cztery minuty. To oznacza, że w ciągu godziny odbywa się aż 15 potyczek. Przed każdym z nim możemy zobaczyć, jak tenisiści są oceniani (na podstawie gwiazdek), jaka jest ich ogólna forma (bilans pięciu ostatnich meczów) oraz które miejsce w rankingu na podstawie wcześniejszych spotkań zajmują w chwili obecnej. To pomaga w wyborze faworyta spotkania i ustaleniu swoich szanse na wygraną. Obstawić można nie tylko zwycięzcę, ale i dokładny wynik gema oraz liczbę punktów w nim.

Grafika jest obłędna

Oprócz tenisistów widzimy też tłum kibiców oglądających dane spotkanie. Ponadto grafika stoi na naprawdę wysokim poziomie i niekiedy naprawdę – mówimy serio – ciężko jest dostrzec, czy oglądamy wirtualny mecz tenisa ziemnego, czy może rzeczywisty. To jest coś, co powinno przekonać każdego sympatyka tej dyscypliny do wypróbowania oferty legalnego polskiego bukmachera.

Poza tenisem ziemnym, BETFAN do wyboru daje także inne „wirtuale”, takie jak piłka nożna, koszykówka, wyścigi konne, wyścigi hartów, żużel i kolarstwo torowe. Jak widać, dla każdego znajdzie się w tym wypadku coś dobrego, co go powinno zaciekawić. A powinniście wiedzieć, że warto się tym zainteresować ze względu na to, że gry wirtualne zwolnione są z 14 % podatku od gier, co oznacza większy ewentualny zarobek.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/tenis-wirtualny-betfan

Oceń ten tekst