Wytypuj króla strzelców Euro 2021, a za każdego gola otrzymasz freebet bonus

Ocena 5.00/1 głos

Znakomita promocja dla każdego klienta legalnego bukmachera Betfan. Wystarczy, że obstawisz zakład dotyczący najskuteczniejszego snajpera w trakcie Euro 2021, a za każdym razem, kiedy trafi on do siatki na Twoim koncie gracza w Betfan pojawi się darmowy freebet bonus 10 zł.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Kto zostanie królem strzelców Euro 2021? Typuj w Betfan!

Lada dzień rozpocznie się rywalizacja o piłkarskie Mistrzostwo Europy. 24 najlepsze reprezentacje narodowe na Starym Kontynencie za moment zainaugurują zmagania o złote medale, zaś swoją prywatną batalię rozegrają przy okazji najskuteczniejsi snajperzy w Europie.

Harry Kane, Karim Benzema, Romelu Lukaku, a może nasz Robert Lewandowski? Komu przypadnie miano najskuteczniejszego gracza w trakcie Euro 2021? Swoich faworytów zaprezentował właśnie legalny bukmacher Betfan.

Zdaniem analityków pracujących dla Betfan największe szanse na ten zaszczytny tytuł ma na ten moment Kane, natomiast nie można wykluczać, że plany Anglikowi pokrzyżuje ktoś z grona Mbappe, Ronaldo, czy chociażby Morata. Jak będzie? Przekonamy się 11 lipca!

Darmowy freebet bonus za każdego gola

Póki co bukmacher Betfan zaprezentował regulamin swojej najnowszej promocji, w ramach której za każdego gola swojego faworyta na koncie gracza pojawią się darmowe środki. Ale po kolei.

Aby mieć szansę na darmowy freebet należy zalogować się na swoje konto gracza w Betfan, a następnie do 11 czerwca do godz. 21:00 wytypować króla strzelców Euro 2021. Do promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO jak i AKO, ważne aby przynajmniej jedna selekcja na kuponie dotyczyła tego właśnie rynku zakładów, zaś stawka na kuponie wyniosła DOKŁADNIE 33 zł.

Kibicuj swojemu graczowi i zgarniaj darmowe środki

Za każdym razem, kiedy Twój faworyt trafi do siatki rywala na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus 10 zł. Mało tego! Jeśli będziesz miał rację i Twój zawodnik zostanie finalnie królem strzelców imprezy, wówczas poza kilkoma darmowymi freebetami otrzymasz również wygraną, która będzie wynikała ze zwycięskiego kuponu!

Darmowe środki pojawią się na koncie gracza w Betfan w ciągu 48 godzin, zaś następnie gracz ma maksymalnie 3 dni na wykorzystanie darmowego bonusu. Freebet bonus Betfan można wykorzystać na dowolne zakłady z oferty tego bukmachera, natomiast należy mieć na uwadze, że totalna wygrana na takim kuponie nie może być wyższa od 5000 zł. Więcej informacji o tym bonusie znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/wytypuj-krola-strzelcow-euro-2021-a-za-kazdego-gola-otrzymasz-freebet-bonus

Oceń ten tekst