Zakłady na Free Fight Federation w Betfan

Ocena 5/5 | 3 głosy
zakłady w Betfan
legalne zakłady bukmacherskie

Już 21 grudnia obędzie się FFF, czyli Free Fight Federation. W oktagonie zmierzą się ze sobą celebryci czy byli sportowcy. Betfan przygotował na te zawody specjalną ofertę zakładów.

To już druga edycja FFF, imprezy, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród polskich widzów. Za jej oprawę odpowiada m.in. organizacja KSW. Wcześniej jedną z najpopularniejszych walk okazała się ta z udziałem Marcina El testosterona Najmana z Pawłem Trybsonem Trybałą. Wówczas wygrał drugi z nich. Czy w kolejnej edycji Free Fight Federeation znów dojdzie do niespodzianek?

Dla wszystkich, którzy chcą postawić na wyniki stać w ramach FFF 2 w Zielonej Górze, Betfan przygotował wyjątkową ofertę. Oprócz pojedynków m.in.Justyny Lary Croft Haby z Klaudią Pawlicką, Filipa Bątkowskiego z Hubertem Sulewskim, Karoliny Way of Blonde Brzyszczyńskiej z Patrycją Lady Squat Zahorską można obstawiać, czy Piotr Świerczewski powali nogą Grega Collinsa w walce wieczoru!

Przypominamy, że gala będzie transmitowana w otwartym Polsacie. Nie trzeba zatem korzystać z systemu PPV. Czy to przekona Was do oglądania FFF?

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner