Zakłady na rozrywkę tylko w Betfan

Ocena 5.00/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Rozrywka w BETFAN!

Coraz trudniej wyróżnić się na rynku legalnych polskich bukmacherów. Nowopowstałe podmioty prześcigają się w coraz to śmielszych pomysłach, często zapominając, co jest istotą zakładów. Nie zapomniał jednak o tym legalny polski bukmacher BETFAN, który oprócz wielu oryginalnych bonusów, postanowił dać Graczom coś, czego próżno szukać u konkurencji – szeroką ofertę zakładów w dziale Rozrywka.

W Rozrywce znajdziecie praktycznie wszystko, o co można się założyć. BETFAN tę kategorię dzieli na poszczególne poddziały, w których znajdziemy:

 1. Politykę
 2. Pogodę
 3. Show-Biznes
 4. Ekonomię
 5. i Wokół Sportu.

Znasz się na polityce?

W pierwszym z wymienionych najgoręcej jest przed zbliżającymi się wyborami. Wtedy zakłady w BETFAN w kategorii Polityka liczone są w setkach. Zaczynąc od tego, kto będzie nr 1 na poszczególnej liście wyborczej danej partii, aż po wyniki samych wyborów. Co więcej, zwracają na nie uwagę sami politycy. Szerokim echem odbił się zakład, którym pochwalił się na Twitterze Radosław Sikorski. Polityk postanowił postawić na to, że Marszałek Kuchciński zostanie odwołany ze swojego stanowiska. Zakład wniósł w momencie, kiedy głośno i często w mediach mówiło się o tzw. aferze samolotowej Marszałka Sejmu RP. Sikorski zagrał w BETFAN za 100 zł i czym prędzej pochwalił się swoim kuponem na social mediach.

Zarabianie na pogodzie

Zwykle mówi się, że kiedy nie ma o czym gadać, to rozprawia się o pogodzie. Jednak dla najbardziej przewidujących nie musi to być jedynie temat do rozmowy. W BETFAN można swoją wiedzę spieniężyć, zakładając się o opady deszczu, temperaturę czy nawet o wiatr! Kiedy poziom Wisły niebezpiecznie wzrastał, legalny polski bukmacher trzymał rękę na pulsie i co chwilę dodawał zakłady na wysokość najdłuższej polskiej rzeki w danym mieście. Patrząc na wymienione przykłady można zauważyć, że hasło BETFAN zakładamy się o wszystko ma swoje potwierdzenie w ofercie bukmachera.

Śledzisz życie gwiazd?

Ciekawe zakłady znajdują się także w dziale Show-Biznes. Oprócz standardowych typów na zwycięzców Oscarów i innych prestiżowych nagród, BETFAN proponuje zakłady np. na to:

 • kto zaśpiewa tytułową piosenkę w nowym Bondzie?
 • kto zostanie wybranym na następcę Papieża Franciszka?
 • albo na to, która organizacja jako pierwsza wyśle człowieka na Marsa?.

Poza tym co tydzień może znaleźć typy na to, jaka będzie frekwencja w kinach na gorących nowościach filmowych.

Kiedy tylko bukmacherzy z BETFAN dowiedzą się o tym, że któraś gwiazda jest w ciąży, momentalnie gracze znajdą zakłady na płeć dziecka. W przeszłości pojawiały się także typy na kolor włosów dziewczyny z okładki popularnego męskiego miesięcznika Playboy.

A może jednak coś ze sportu?

Najmniej nietypowy dział to Wokół sportu. Tam znajdziemy zakłady na to, kto będzie następnym trenerem klubu X, albo w której drużynie piłkarz Y będzie grać w następnym sezonie. Można również zakładać się o ilość goli / punktów danych zawodników. Najciekawszym zakładem z dotychczasowych był z pewnością ten:

Czy ktoś wybiegnie na boisko podczas najbliższego finału Ligi Mistrzów?

Wszyscy pamiętamy, że wówczas na murawie pojawiła się znana modelka z Instagrama i BETFAN wypłacał niemałe sumy Graczom, którzy zaryzykowali i postawili na to wydarzenie swoje pieniądze.

Jak widzicie, zakłady nietypowe zyskują na popularności, a oferta BETFAN na rozrywkę staje się coraz bogatsza. Oryginalnych, czasem naprawdę odjechanych typów pojawiło się już zresztą u tego bukmachera znaczenie więcej. Ciekawią Was takie zakłady? Sprawdźcie zatem Betfan.pl - znajdziecie tam to, czego w ogóle się nie spodziewaliście...

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/zaklady-rozrywka-betfan

Oceń ten tekst