Bukmacher pod domeną eu.football

Ocena 4.50/2 głosy

Pomimo niedawnej informacji o odrzuceniu skargi w sprawie ustawy hazardowej przez Komisję Europejską część zagranicznych bukmacherów w dalszym ciągu nie przyjmuje do swojej świadomości wytycznych ustawy hazardowej.  

Bukmacher Betclic wciąż trzyma się stanowiska, że rząd Polski bezprawnie blokuje dostęp do jego witryny internetowej.

Swoim użytkownikom bukmacher wysłał następującą informację:

Przypominamy Ci, że bukmacher działa obecnie na nowej domenie eu.bukmacher.football oraz jej wersji mobilnej m.bukmacher.football.

Pamiętaj, że środki finansowe są zawsze u nas bezpieczne. Jednocześnie przypominamy, że jako konsument podlegasz prawu o ochronie danych osobowych zgodnie z przepisami Malta Gaming Authority, która opiera się na dyrektywie Unii Europejskiej o ochronie danych.

Dodatkowo informujemy Cię, iż jesteśmy serwisem oferującym internetowe zakłady i usługi hazardowe w oparciu o licencję wydaną przez Malta Gaming Authority. Ze względu na fakt, iż nasza działalność zarejestrowana jest na Malcie, podlegamy prawu tego państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Działamy w oparciu o swobodę świadczenia usług wewnątrz Unii Europejskiej.

Od 26 sierpnia 2017 bukmacher dla polskich graczy działał pod domeną eu.bukmacher.website, domena ta została dodana do rejestru stron niezgodnych z ustawą hazardową dopiero w dniu 6 grudnia 2017. Wprowadzenie domeny przez urzędników do rejestru zajęło więc ponad 3 miesiące a przeniesienie serwisu na nowy adres zajęło bukmacherowi kilka dni. W dniu 12 grudnia 2017 bukmacher poinformował swoich użytkowników o nowej domenie eu.bukmacher.football.

Nowa domena nie znajduje się (jeszcze) w rejestrze stron zakazanych więc jest dostępna dla użytkowników korzystających z polskich dostawców internetu. Zabawa w kotka i myszkę trwa w najepsze.

Wiadomość od bukmacher

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/bukmacher-pod-domena-eu-football-n474

Oceń ten tekst

Podobne artykuły