Dla nowych graczy 20 PLN bez depozytu w !

Ocena 5.00/1 głos

Bukmacher przygotował świetną pomocję startową dla nowych graczy: 20 PLN bez depozytu.

Dla nowych typerów zakładów bukmacherskich jest to bardzo dobra okazja aby rozpocząć typowanie zakładów w internecie bez ryzyka przegranej. Nie jest wymagany żaden depozyt aby wypłacić darmowe 20 PLN wystarczy je obrócić 10 razy po kursie 1.50. Dla bonusu bez depozytu takie niewielkie warunki obrotu bonusem są bardzo korzystne.

Tylko teraz! Otwórz konto w bukmacher i złap 20 PLN bez depozytu! Dzięki tej ofercie możesz grać na slotach lub stawiać zakłady sportowe zupełnie za darmo!

Promocja trwa tylko do końca piątku 27.01.2017, więc nie przegap okazji!

Promocja jest tylko dla nowych graczy, którzy oprócz tego będą mogli skorzystać ze standardowego 200% od pierwszego depozytu

Idź do bukmacher

Szczegółowe warunki promocji:

 1. Bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN/5 EUR (lub równowartość w innej walucie) dostępny jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy dokonają rejestracji w serwisie bukmacher między godziną 10:01 dnia 23.01.2017 a godziną 23:59 dnia 27.01.2017 roku.
 2. Bonus dopisywany będzie do kont kwalifikujących się graczy w ciągu 48 godzin od rejestracji. Gracze zostaną powiadomieni mailowo o fakcie dopisania bonusu.
 3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 40x na grach slotowych lub 10x po kursie 1.50 lub wyższym na zakładach sportowych, stawiając min. 10 kuponów. Kupony  akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady postawione w kasynie Na Żywo lub na slotach stolikowych nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 4. Maksymalna wygrana uzyskana dzięki bonusowi możliwa do wypłaty to 400 PLN lub równowartość w innej walucie.
 5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że otrzymanie bonusu wyklucza udział w innych promocjach, na przykład dostępnych dla poszczególnych kodów bonusowych czy stron partnerskich.
 6. Promocja obejmuje wyłącznie rejestracje dokonane  w czasie objętym promocją przez graczy, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali konta w serwisie bukmacher. Gracze posiadający już konto w bukmacher nie otrzymają bonusu nawet, jeśli nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty promocyjnej.
 7. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP. Dotyczy to także miejsc, w których wiele osób może używać jednego komputera lub adresu IP, takich jak biblioteki, uczelnie, miejsca pracy, restauracje, lotniska itp.
 8. Wszystkie dane wprowadzone podczas rejestracji muszą być kompletne i prawdziwe. Serwis bukmacher zastrzega sobie prawo do weryfikowania wszystkich graczy przed możliwością wypłaty, zgodnie z Warunkmi Ogólnymi serwisu. Jeśli podczas weryfikacji okaże się, że dane wprowadzone podczas rejestracji nie są prawdziwe, lub że konto używane jest przez osobę trzecią, całe saldo dostępne na koncie ulegnie przepadkowi, wliczając w to środki zdeponowane przez gracza.
 9. Zlecenie wypłaty powoduje utratę pozostałego salda dostepnego na koncie gracza nawet, jeśli kwota wypłaty jest niższa od maksymalnej wygranej możliwej do uzyskania dzięki bonusowi. W przypadku, gdy gracz dokona depozytu własnego przed zleceniem wypłaty środków bonusowych, przepadkowi ulegną wszelkie środki przekraczające maksymalną kwotę wygranej uzyskanej ze środków bonusowych (tzn. 400 PLN), za wyjątkiem depozytu własnego, którego wartość pozostanie dostępna na koncie.
 10. Przykładowo, dokonałeś depozytu własnego w kwocie 50 PLN mając aktywny bonus bez depozytu i w momencie zlecenia wypłaty Twoje saldo wynosi 470 PLN – zostanie Ci wypłacona kwota 400 PLN (maksymalna wygrana możliwa do uzyskania dzięki bonusowi), 50 PLN depozytu własnego pozostanie dostępne na koncie, a 20 PLN ulegnie przepadkowi.
 11. Bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 12. Pula dostępnych bonusów wynosi tysiąc sztuk, po 20 PLN/5 EUR każdy. Gracze, którym bonus został odmówiony (np. z powodu dzielenia adresu IP) nie będą mogli otrzymać bonusu na żadnym kolejnym koncie, gdyż rejestrowanie multi-kont w serwisie bukmacher jest zabronione.
 13. Bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 14. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
 15. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.
 16. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.
 17. Oprócz specjalnego bonusu nadal będziesz kwalifikował się do udziału w naszej standardowej ofercie powitalnej od pierwszego depozytu - 200% do 600zł.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/dla-nowych-graczy-20-pln-bez-depozytu-w-n410

Oceń ten tekst

Podobne artykuły