Bonus 250 zł od bukmachera forBET na mecz Włochy - Anglia

Ocena 5.00/2 głosy

Już dziś poznamy zwycięzcę Euro 2021. Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść legalny bukmacher forBET, czego efektem jest znakomita promocja od drugiego i kolejnego depozytu, dzięki której można zgarnąć darmowe środki o wartości aż 250 zł.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Włochy vs Anglia o złoto Mistrzostw Europy

Już dziś poznamy złotych medalistów tegorocznych Mistrzostw Europy. Na placu boju pozostały ekipy Włoch oraz Anglii, zaś mecz na londyńskim stadionie Wembley rozpocznie się o 21:00. Kto okaże się najlepszą drużyną podczas Euro 2021? Przekonamy się dziś przed północą. Nas bardziej interesuje oferta zakładów od topowych legalnych bukmacherów w Polsce.

Tym razem zerkamy na propozycję od serwisu forBET. Ten legalny bukmacher słynie z doskonałej oferty zakładów i wysokich kursów, za które zresztą był wielokrotnie nagradzany. Tak samo dzieje się i tym razem, czego efektem jest mnóstwo ciekawych zakładów na mecz Włochy - Anglia oraz atrakcyjna promocja dla stałych klientów tego bukmachera.


 

Reload bonus aż do 250 zł od bukmachera forBET

Regulamin tego bonusu jest bajecznie prosty. Wszystko co należy zrobić to w niedzielę 11 lipca zalogować się na swoje konto gracza u bukmachera forBET i wpłacić drugi lub kolejny depozyt o wartości min. 20 zł, a następnie odblokować bonus obracając depozytem 1x po kursie min. 2.00.

Bukmacher automatycznie przyzna graczowi reload bonus 50%, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to aż 250 zł (aby zgarnąć taki bonus należy wpłacić min. 500 zł). Bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego typu 1.40. Czas na dokonanie obrotu bonusem forBET to maksymalnie 48 godzin.


Cztery promocje na start dla nowych klientów forBET

Na mnóstwo niespodzianek mogą liczyć nowi klienci legalnego bukmachera forBET, którzy zdecydują się na rejestrację nowego konta gracza z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ. Każdy gracz, który wpisze nasz kod w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego automatycznie otrzyma cztery bonusy na start:

  •     forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  •     Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  •     Zakład bez ryzyka 100 zł
  •     14 dni gry bez podatku

Po więcej informacji o tym bonusie na start i pozostałych promocjach od forBET należy odwiedzić oficjalną stronę tego legalnego bukmachera.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/bonus-250-zl-od-bukmachera-forbet-na-mecz-wlochy-anglia

Oceń ten tekst