Bonus 250 zł od forBET na europejskie puchary i IO

Ocena 5.00/5 głosów

Już dziś wieczorem Legia Warszawa zagra o awans do III rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Sprawdź regulamin najnowszej promocji od legalnego bukmachera forBET i zgarnij darmowe środki bonusowe.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Legia Warszawa gra o Ligę Mistrzów - obstawiaj w forBET

Dziś ok. godziny 20:00 dowiemy się, kto z dwójki Legia Warszawa - Flora Tallinn zagra w III rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie w stolicy Polski wygrali gospodarze 2:1, jednak tak niska zaliczka nie gwarantuje im promocji do dalszych gier.

Jak zwykle bogata oferta zakładów na to spotkanie czeka na Was na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET, który poza kursami na mecz Flora - Legia udostępnił również ofertę na pozostałe mecze europejskich pucharów oraz wszystkie wydarzenia Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Mało tego! Tylko we wtorek 27 lipca czeka na Was również specjalna promocja, dzięki której w łatwy sposób można zgarnąć darmowy bonus 250 zł na dalszą grę w forBET.

Bonus 50% od depozytu aż do 250 zł od forBET

Regulamin tej promocji od forBET jest niezwykle prosty. Wystarczy, że we wtorek 27 lipca zalogujesz się na swoje konto gracza na stronie tego legalnego bukmachera i wpłacisz depozyt min. 20 zł. Następnie należy obrócić 1x wpłaconym depozytem na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00.

Bukmacher automatycznie podaruje graczowi bonus 50% od wpłaconej kwoty, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to aż 250 zł. Bonus wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich 1.40. Czas na dokonanie obrotu bonusem forBET to maksymalnie 96 godzin.

Aż 4 bonusy na start dla nowych klientów forBET

Sporo niespodzianek czeka na graczy, którzy do tej pory nie zarejestrowali jeszcze nowego konta w forBET. Dla każdego z nich, który w trakcie rejestracji wykorzysta nasz forBET kod promocyjny i wpisze SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza bukmacher przygotował atrakcyjny pakiet powitalny, w którego skład wejdą aż cztery bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Więcej informacji o pakiecie powitalnym oraz pozostałych promocjach od forBET można odnaleźć na oficjalnej stronie tego legalnego bukmachera.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/bonus-250-zl-od-forbet-na-europejskie-puchary-i-io

Oceń ten tekst