Bonus 250 zł od forBET na mecz Hiszpania - Polska

Dzisiejszym meczem dnia podczas Euro 2021 bez wątpienia będzie starcie Polaków z Hiszpanami. Wieczorem wszyscy zasiądziemy przed telewizorami i będziemy kibicować Biało-Czerwonym, zaś szczególne powody do radości mają klienci legalnego bukmachera forBET, który na tę okoliczność przygotował specjalny bonus.

Ocena 5/5 | 4 głosy

Ciekawa sobota na Euro 2021

Co prawda większość dotychczasowych meczów w trakcie Euro 2021 stało na zaskakująco wysokim poziomie, jednak kto wie, czy to nie sobota będzie najbardziej atrakcyjnym dniem turnieju. Przynajmniej z punktu widzenia polskiego kibica.

Najpierw bowiem o godzinie 15:00 na przystawkę otrzymamy mecz Węgry - Francja, później o 18:00 zostanie podana zupa w postaci spotkania Portugalia - Niemcy, a na końcu o 21:00 wjedzie danie główne, czyli starcie Polaków z Hiszpanami.

Rzecz jasna znakomita oferta zakładów na każde z ww. spotkań czeka już na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, natomiast nas z oczywistych względów najbardziej interesuje mecz w Sewilli, czyli spotkanie Hiszpania - Polska. Poza ciekawą ofertą zakładów na ten mecz forBET przygotował również specjalną promocję dla swoich klientów.

Bonus 50% od depozytu aż do 250 zł od forBET

Zasady tej promocji są bajecznie proste. W sobotę 19 czerwca zaloguj się na swoje konto gracza u bukmachera forBET i wpłać depozyt min. 20 zł. Następnie odblokuj darmowe środki obstawiając kupon/y z min. 2 zdarzeniami i kursem min. kuponu na poziomie 2.00 za równowartość wcześniejszego depozytu.

Bukmacher automatycznie podaruje Ci bonus 50% od wcześniejszego depozytu, zaś maksymalna kwota darmowych środków bonusowych to aż 250 zł (żeby otrzymać taki bonus należy wpłacić min. 500 zł).

Bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego z typów na poziomie 1.40. Cała kwota bonusu musi zostać obrócona na jednym kuponie! Tzn., że jeśli otrzymałeś bonus 250 zł, to musisz postawić kupon za całą kwotę!

Dołącz do forBET i zgarnij aż cztery bonusy na start!

Bardzo atrakcyjna promocja powitalna czeka również na każdego z graczy, który zdecyduje się na rejestrację konta w serwisie forBET. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza na stronie bukmachera gracz wpisze nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a forBET w mgnieniu oka podaruje graczowi cztery bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk za drugi depozyt 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Jedyne o czym należy pamiętać, to konieczność wykorzystania naszego kodu o treści SPRYCIARZ w momencie rejestracji. Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

forBET

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner