Bonus 250 zł od forBET na mecz Hiszpania - Polska

Ocena 5.00/5 głosów

Dzisiejszym meczem dnia podczas Euro 2021 bez wątpienia będzie starcie Polaków z Hiszpanami. Wieczorem wszyscy zasiądziemy przed telewizorami i będziemy kibicować Biało-Czerwonym, zaś szczególne powody do radości mają klienci legalnego bukmachera forBET, który na tę okoliczność przygotował specjalny bonus.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Ciekawa sobota na Euro 2021

Co prawda większość dotychczasowych meczów w trakcie Euro 2021 stało na zaskakująco wysokim poziomie, jednak kto wie, czy to nie sobota będzie najbardziej atrakcyjnym dniem turnieju. Przynajmniej z punktu widzenia polskiego kibica.

Najpierw bowiem o godzinie 15:00 na przystawkę otrzymamy mecz Węgry - Francja, później o 18:00 zostanie podana zupa w postaci spotkania Portugalia - Niemcy, a na końcu o 21:00 wjedzie danie główne, czyli starcie Polaków z Hiszpanami.

Rzecz jasna znakomita oferta zakładów na każde z ww. spotkań czeka już na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, natomiast nas z oczywistych względów najbardziej interesuje mecz w Sewilli, czyli spotkanie Hiszpania - Polska. Poza ciekawą ofertą zakładów na ten mecz forBET przygotował również specjalną promocję dla swoich klientów.

Bonus 50% od depozytu aż do 250 zł od forBET

Zasady tej promocji są bajecznie proste. W sobotę 19 czerwca zaloguj się na swoje konto gracza u bukmachera forBET i wpłać depozyt min. 20 zł. Następnie odblokuj darmowe środki obstawiając kupon/y z min. 2 zdarzeniami i kursem min. kuponu na poziomie 2.00 za równowartość wcześniejszego depozytu.

Bukmacher automatycznie podaruje Ci bonus 50% od wcześniejszego depozytu, zaś maksymalna kwota darmowych środków bonusowych to aż 250 zł (żeby otrzymać taki bonus należy wpłacić min. 500 zł).

Bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego z typów na poziomie 1.40. Cała kwota bonusu musi zostać obrócona na jednym kuponie! Tzn., że jeśli otrzymałeś bonus 250 zł, to musisz postawić kupon za całą kwotę!

Dołącz do forBET i zgarnij aż cztery bonusy na start!

Bardzo atrakcyjna promocja powitalna czeka również na każdego z graczy, który zdecyduje się na rejestrację konta w serwisie forBET. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza na stronie bukmachera gracz wpisze nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a forBET w mgnieniu oka podaruje graczowi cztery bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk za drugi depozyt 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Jedyne o czym należy pamiętać, to konieczność wykorzystania naszego kodu o treści SPRYCIARZ w momencie rejestracji. Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/bonus-250-zl-od-forbet-na-mecz-hiszpania-polska

Oceń ten tekst