Bonus 500 zł od bukmachera forBET na start Euro 2021

Ocena 5.00/1 głos

Oto nadeszła długo wyczekiwana chwila przez kibiców i typerów - dziś wieczorem startuje Euro 2021. Z tej okazji legalni bukmacherzy oferują bardzo ciekawe promocje i nie inaczej jest w przypadku serwisu forBET, który na inaugurację mistrzostw proponuje swoim klientom atrakcyjny bonus. Oto szczegóły.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Obstawiaj Euro 2021 w forBET

Wieczornym starciem Turków z Włochami zainaugurowany zostanie turniej, na który tak długo czekaliśmy, czyli piłkarskie Mistrzostwa Europy. Do boju stają 24 ekipy, wśród nich Reprezentacja Polski, na której mecz musimy jednak zaczekać aż do poniedziałku.

Spore emocje czekają nas już dziś wieczorem, kiedy to na Stadio Olimpico w Rzymie odbędzie się mecz Turcja - Włochy. Z tej okazji specjalna promocja czeka na każdego klienta legalnego bukmachera forBET, który zaprezentował regulamin pierwszego z 22 bonusów dedykowanych pod zmagania w trakcie Euro 2021.

Bonus 500 zł od forBET na Euro 2021 czeka na Ciebie!

Zasady tej promocji są bajecznie proste. Wszystko co musisz zrobić aby mieć szansę na darmowe środki to w piątek 11 czerwca zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera forBET i wpłacić depozyt min. 20 zł, a następnie postawić wielokrotny kupon AKO z kursem min. 2.00 za równowartość depozytu.

Automatycznie na koncie gracza pojawi się bonus 50% od wpłaconej kwoty, zaś maksymalna wartość darmowych środków do zgarnięcia w ramach tej promocji to aż 500 zł (taki bonus można otrzymać wpłacając 1000 zł).

Bonus wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego typu 1.40. Na wykonanie obrotu gracz ma nie więcej niż 48 godzin.

Nie masz konta w forBET? Atrakcyjny bonus na start czeka na Ciebie!

Przeglądasz ofertę od legalnych bukmacherów w Polsce i zastanawiasz się, u którego warto zarejestrować nowe konto gracza i wpłacić depozyt. No cóż… Z pewnością jedną z lepszych propozycji jest na ten moment serwis forBET, który poza atrakcyjnymi kursami proponuje nowym graczom bardzo atrakcyjny pakiet powitalny na start.

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Należy jednak mieć z tyłu głowy, że tak atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych jest dostępny jedynie dla graczy, którzy w momencie rejestracji nowego konta wpiszą nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza. Po więcej informacji o tym i pozostałych bonusach należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/bonus-500-zl-od-bukmachera-forbet-na-start-euro-2021

Oceń ten tekst