Bukmacher forBET płaci za gole w sobotnich meczach Euro 2021

Ocena 5.00/3 głosy

Przed nami emocje związane z dwoma ostatnimi ćwierćfinałami Euro 2021. Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera forBET i zgarnij darmowe bonusy za gole konkretnych zawodników.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Obstawiaj ćwierćfinały Euro 2021 u bukmachera forBET

Po emocjach związanych z piątkowymi ćwierćfinałami Euro 2021 nadszedł czas, aby poznać drużyny, które uzupełnią stawkę półfinalistów turnieju. W sobotę powinno być równie ciekawie co wczoraj, a znakomity poziom gry powinni zagwarantować nam piłkarze Czech oraz Danii, a także Ukraińcy i Anglicy.

Oczywiście jak zwykle znakomita oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który poza ciekawymi kursami i rynkami zakładów przygotował dla swoich klientów atrakcyjną promocję. Sprawdź regulamin bonusu forBET i wejdź do gry o darmowe środki zanim nie będzie za późno!

Graj o bonusy za gole u bukmachera forBET

Zasady tej promocji są bajecznie proste! Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera forBET, a następnie do soboty do godziny 18:00 za dokładnie 99 zł postawić kupon AKO z dwoma typami dotyczącymi sobotnich meczów Euro 2021. Pamiętaj przy okazji, że kurs min. obu selekcji na kuponie musi wynieść co najmniej 1.30.

Niezależnie od wyników na kuponach bukmacher forBET podaruje Ci darmowy bonus za każdego gola, jakiego w dzisiejszych meczach strzelą konkretni zawodnicy:

 • Każdy gol Patricka Schicka, Kaspera Dolberga, Harry'ego Kane'a lub Romana Yaremchuka  - bonus 10 zł
 • Każdy gol Raheema Sterlinga, Andriya Yarmolenki, Yoakima Maehle lub Tomasa Holesa - bonus 20 zł
 • Każdy gol Harry'ego Maguire'a, Sergeya Kryvtsova, Tomasa Kalasa lub Andresa Christensena  - bonus 50 zł
 • Każdy gol dowolnego bramkarza - bonus 100 zł

Wszystkie bonusy się sumują. A zatem, jeśli przykładowo Kane strzeli 2 gole, a Sterling dołoży 1 trafienie, wówczas na koncie gracza pojawią się darmowe środki bonusowe o wartości 40 zł!

Bonus forBET wymaga obrotu 3x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego z nich 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00. Czas na dokonanie obrotu bonusem to 14 dni.

Nie masz konta w forBET? Czekają na Ciebie 4 bonusy na start!


Sporo niespodzianek czeka na nowych klientów legalnego bukmachera forBET. Wystarczy zarejestrować nowe konto gracza w tym serwisie z wykorzystaniem naszego specjalnego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ, a błyskawicznie gracz otrzyma pakiet bonusów powitalnych, w którego skład wejdą:

 • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
 • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł
 • 14 dni gry bez podatku po rejestracji

Jedyne o czym należy pamiętać, to wpisanie kodu SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Więcej szczegółów dotyczących tego pakietu bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/bukmacher-forbet-placi-za-gole-w-sobotnich-meczach-euro-2021

Oceń ten tekst