Bukmacher forBET rozdaje darmowe freebety na galę KSW 62

Ocena 5.00/3 głosy

W sobotni wieczór już po raz 62 będziemy emocjonować się sportami walki w najlepszym wydaniu w ramach gali KSW. Takie wydarzenie nie mogło umknąć uwadze topowych bukmacherów internetowych, którzy natychmiast zaproponowali ofertę zakładów na to wydarzenie, zaś klienci forBET mogą dodatkowo liczyć na darmowy freebet bonus.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

KSW 62 - oferta zakładów bukmachera forBET

W sobotę 17 lipca o godz. 20:00 rozpocznie się we Wrocławiu 62. gala KSW. W oktagonie zobaczymy kilka ciekawych konfrontacji, zaś kibice najwięcej obiecują sobie po walce z udziałem Szymona Kołeckiego. Oczywiście jak zwykle znakomita oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET.

Klienci tego serwisu dostają do ręki nie tylko mnóstwo ciekawych rynków zakładów i atrakcyjnych kursów na KSW 62, które zresztą od lat są znakiem rozpoznawczym tego legalnego bukmachera. forBET nagrodzi również aktywnych graczy i podaruje im darmowe freebety.

Freebet bonus 40 zł do zgarnięcia podczas KSW 62

Regulamin tej promocji od forBET jest bajecznie prosty. Wystarczy, że do soboty 17 lipca do godziny 23:59 zalogujesz się na swoje konto gracza na stronie tego legalnego bukmachera i za dokładnie 89 zł lub 169 zł postawisz wielokrotny kupon AKO z min. 3 typami.

Każda selekcja na kuponie musi dotyczyć KSW 62, zaś min. kurs łączny kuponu nie może być niższy od 2.00. Do promocji kwalifikują się zarówno kupony przedmeczowe, jak również na żywo, zaś automatycznie po spełnieniu tego warunku na koncie gracza pojawi się freebet bonus 20 zł lub 40 zł (w zależności od stawki na kuponie).

Bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, kursem min. każdego typu 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00.

Cztery bonusy powitalne dla nowych klientów bukmachera forBET

Sporo niespodzianek czeka na każdego gracza, który zdecyduje się dołączyć do grona klientów legalnego bukmachera forBET i zarejestruje nowe konto w tym serwisie. Wystarczy wpisać nasz forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a automatycznie na koncie gracza pojawią się aż cztery bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Więcej informacji o bonusach powitalnych oraz o pozostałych promocjach okolicznościowych dla stałych graczy można znaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/bukmacher-forbet-rozdaje-darmowe-freebety-na-gale-ksw-62

Oceń ten tekst