Codzienne freebety od forBET na MŚ w hokeju

Ocena 5.00/4 głosy

Dołącz do promocji od legalnego bukmachera forBET i obstawiaj Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie, a każdego dnia na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy freebet bonus o wartości 25 zł. Sprawdź regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki bonusowe.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

MŚ w hokeju na lodzie - obstawiaj w forBET

W piątek 21 maja swoje zmagania zainaugurowali najlepsi hokeiści świata. Mistrzostwa na Łotwie potrwają aż do 6 czerwca, zaś szeroka oferta zakładów na to wydarzenie czeka na was na stronie legalnego bukmachera forBET.

Oferta zakładów od forBET to nie tylko kursy na poszczególne mecze turnieju, ale i sporo ciekawych rynków zakładów specjalnych, dzięki czemu żaden gracz posiadający konto w tym serwisie nie będzie narzekał na nudę.

Mało tego! Poza doskonałą ofertą zakładów bukmacher podaruje każdemu ze swoich klientów freebet bonus forBET o wartości 25 zł. Codziennie!!!

Obstawiaj MŚ w hokeju i zgarniaj darmowe bonusy

Zasady tej promocji są bajecznie proste. Wystarczy, że obstawisz dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, natomiast przynajmniej 1 typ musi dotyczyć przedmeczowego zakładu na MŚ w hokeju na lodzie. Stawka na kuponie powinna wynieść DOKŁADNIE 50 zł, zaś kurs min. każdego typu nie może być niższy od 1.30.

Zaraz po spełnieniu tych warunków, niezależnie od tego czy kupon okaże się przegrany czy też wygrany na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy freebet bonus forBET o wartości 25 zł. Taki bonus można zgarnąć każdego z pierwszych 10 dni turnieju, a zatem na koncie gracza może pojawić się aż 250 zł darmowych środków bonusowych.

Jak wypłacić bonus forBET?

Każdy klient bukmachera forBET może otrzymać 1 taki bonus dziennie. Darmowych środków nie można rzecz jasna od razu wypłacić, lecz forBET wymaga dokonania obrotu.

Każdy freebet bonus forBET 25 zł należy obrócić 1x na wielokrotnym kuponie AKO z min. 3 typami na hokej na lodzie (niekoniecznie na MŚ), kursem min. każdego typu 1.20 i kursem min. całego kuponu na poziomie 2.00. Czas na wykonanie obrotu bonusem to maksymalnie 48 godzin.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/codzienne-freebety-od-forbet-na-ms-w-hokeju

Oceń ten tekst