Darmowy freebet bonus od forBET na Euro 2021

Ocena 5.00/4 głosy

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera forBET i obstaw dzisiejszy mecz Włochy - Hiszpania na Euro 2021, a otrzymasz darmowy freebet bonus do wykorzystania podczas jutrzejszego meczu Anglia - Dania.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Czas na półfinałowe mecze Euro 2021

Nadchodzi moment kluczowych rozstrzygnięć podczas Euro 2021. Dziś i jutro poznamy skład niedzielnego finału i dowiemy się, jakie zespoły zagrają o złoto. W grze pozostały 4 reprezentacje, zaś półfinałowe pary prezentują się następująco:

Oczywiście bogata oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który poza tym zaprezentował zasady najnowszej promocji, dzięki której obstawiając pierwszy półfinał gracz otrzyma freebet bonus do wykorzystania podczas drugiego meczu.

Darmowy freebet bonus 40 zł od forBET

Zasady tej promocji są następujące. Zaloguj się na swoje konto gracza na stronie legalnego bukmachera forBET i za dokładnie 99 zł postaw przedmeczowy kupon BetArchitekt na mecz Włochy - Hiszpania. Na kuponie może znaleźć się kilka typów na to spotkanie (np. remis, ponad 2,5 goli i obie drużyny strzelą), zaś kurs min. kuponu nie może być niższy od 2.00.

Niezależnie od wyników na kuponie na Twoim koncie gracza automatycznie pojawi się darmowy freebet bonus 40 zł, za który w ciągu 3 kolejnych dni będziesz mógł obstawić dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera forBET (np. drugi półfinał Euro 2021).

Bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami, kursem min. każdej selekcji 1.20 i min. kursem łącznym na kuponie 2.00. Cała kwota bonusu musi zostać obrócona za jednym razem (nie można jej rozbijać na kilka kuponów).

4 bonusy czekają na nowych klientów legalnego bukmachera forBET

Bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych czeka na wszystkich nowych klientów legalnego bukmachera forBET. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszą nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a automatycznie na ich koncie pojawią się cztery bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszej wpłaty 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji konta gracza

Więcej informacji na temat wszystkich bonusów i promocji od legalnego bukmachera forBET znajduje się na oficjalnej stronie tego serwisu.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/darmowy-freebet-bonus-od-forbet-na-euro-2021

Oceń ten tekst