E-sportowy konkurs typerów forBET CUP już w ten weekend

Ocena 5.00/5 głosów

Promocja dla nowych klientów legalnego bukmachera forBET. Zarejestruj nowe konto gracza i obstaw dowolny mecz CS:GO w ten weekend, a poza atrakcyjnym pakietem na start otrzymasz również dwa e-sportowe upominki!

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Bogata oferta zakładów e-sportowych od bukmachera forBET

Znakiem rozpoznawczym legalnego bukmachera forBET od lat jest nie tylko bogata oferta zakładów, ale również jedne z najwyższych kursów na rynku, za które serwis był wielokrotnie nagradzany. Oferta od forBET to nie tylko mnóstwo rynków zakładów na tradycyjne dyscypliny sportowe, ale również sporo kursów dotyczących sportów wirtualnych, a także zakładów e-sportowych.

I właśnie tych ostatnich dotyczy najnowsza promocja od bukmachera forBET. Dołącz do organizowanego wspólnie z be!oud! forBET CUP, obstawiaj dowolne mecze CS:GO i dopinguj swoich faworytów. Oto szczegóły najnowszego e-sportowego bonusu od legalnego bukmachera forBET.

Dołącz do forBET i zgarnij e-sportowe niespodzianki na start

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Wszystko co musisz zrobić, to w dniach 16-20 czerwiec zarejestrować nowe konto gracza w forBET i obstawić dowolny zakład za min. 20 zł z salda głównego. Następnie należy poinformować o tym bukmachera wysyłając wiadomość na adres marketing@iforbet.pl, w której wpiszemy imię i nazwisko, login gracza, adres korespondencyjny oraz numer telefonu.

Jeśli tylko wszystkie dane będą się zgadzać, wówczas bukmacher błyskawicznie wyśle graczowi dwa upominki powitalne - podkładkę RAZER oraz kubek be!oud! Każdy gracz może otrzymać tylko jeden pakiet upominkowy.

Nie tylko bonus e-sportowy czeka na nowych klientów bukmachera forBET

Podkładka RAZER i kubek be!oud! to nie jedyne niespodzianki jakie czekają na każdego nowego klienta bukmachera forBET. Rejestrując się w tym serwisie można liczyć na atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych, w którego skład wejdą:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji

Po więcej informacji na temat konkursu forBET CUP oraz pakietu bonusów powitalnych należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/e-sportowy-konkurs-typerow-forbet-cup-juz-w-ten-weekend

Oceń ten tekst