E-sportowy konkurs typerów forBET CUP już w ten weekend

Ocena 5/4 głosów

Promocja dla nowych klientów legalnego bukmachera forBET. Zarejestruj nowe konto gracza i obstaw dowolny mecz CS:GO w ten weekend, a poza atrakcyjnym pakietem na start otrzymasz również dwa e-sportowe upominki!

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Bogata oferta zakładów e-sportowych od bukmachera forBET

Znakiem rozpoznawczym legalnego bukmachera forBET od lat jest nie tylko bogata oferta zakładów, ale również jedne z najwyższych kursów na rynku, za które serwis był wielokrotnie nagradzany. Oferta od forBET to nie tylko mnóstwo rynków zakładów na tradycyjne dyscypliny sportowe, ale również sporo kursów dotyczących sportów wirtualnych, a także zakładów e-sportowych.

I właśnie tych ostatnich dotyczy najnowsza promocja od bukmachera forBET. Dołącz do organizowanego wspólnie z be!oud! forBET CUP, obstawiaj dowolne mecze CS:GO i dopinguj swoich faworytów. Oto szczegóły najnowszego e-sportowego bonusu od legalnego bukmachera forBET.

Dołącz do forBET i zgarnij e-sportowe niespodzianki na start

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Wszystko co musisz zrobić, to w dniach 16-20 czerwiec zarejestrować nowe konto gracza w forBET i obstawić dowolny zakład za min. 20 zł z salda głównego. Następnie należy poinformować o tym bukmachera wysyłając wiadomość na adres marketing@iforbet.pl, w której wpiszemy imię i nazwisko, login gracza, adres korespondencyjny oraz numer telefonu.

Jeśli tylko wszystkie dane będą się zgadzać, wówczas bukmacher błyskawicznie wyśle graczowi dwa upominki powitalne - podkładkę RAZER oraz kubek be!oud! Każdy gracz może otrzymać tylko jeden pakiet upominkowy.

Nie tylko bonus e-sportowy czeka na nowych klientów bukmachera forBET

Podkładka RAZER i kubek be!oud! to nie jedyne niespodzianki jakie czekają na każdego nowego klienta bukmachera forBET. Rejestrując się w tym serwisie można liczyć na atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych, w którego skład wejdą:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji

Po więcej informacji na temat konkursu forBET CUP oraz pakietu bonusów powitalnych należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/e-sportowy-konkurs-typerow-forbet-cup-juz-w-ten-weekend

Oceń ten artykuł