Ekstra Bonusowy HATTRICK w forBET

Ocena 4.78/9 głosów
Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Marzeniem każdego chłopaka, który kopał kiedykolwiek w gałę było strzelenie hattricka.

Grając na podwórku z kolegami, na orlikach, czy też na pełnym stadionie - zawsze było to osiągnięcie godne podziwu. Jeżeli nigdy Tobie się to nie udało, to teraz legalny bukmacherforBET daje Ci kolejną szansę!

W przeciągu trzech kolejnych dni - 9, 10 i 11 października - wpłacaj na konto w forBET depozyty, a za każdy z nich otrzymasz Ekstra bonus! Oznacza to, że możesz zgarnąć aż 1 500 złotych dodatkowej kasy oraz zdobyć bonusowego hattricka i to klasycznego, bowiem zdobytego w przeciągu jednego tygodnia.

Zgarnij sprzęt od SteelSeries!

Rozpoczyna się święto League of Legends - Worlds 2019! O Mistrzostwo Świata powalczą najlepsze drużyny z całego globu - w tym G2 Esports z Marcinem "Jankosem" Jankowskim w składzie. Drużyna Polaka ma duże szanse na powtórzenie sukcesu z ostatniego turnieju MSI gdzie zajęli pierwsze miejsce przed takimi drużynami jak Liquid, SKT1 oraz iG!

Na czas trwania Worldsów przygotowaliśmy specjalny ranking, w którym do wygrania jest najwyższej jakości sprzęt od SteelSeries oraz bonusy!

Aby wziąć udział w promocji wystarczy grać kupony, na których znajdują się min. 3 zdarzenia – jedno ze zdarzeń musi pochodzić z oferty ESPORT.

Wejdź do gry! 1 złotówka = 1 punkt!

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/ekstra-bonusowy-hattrick-w-forbet

Oceń ten tekst