Europejskie puchary i IO bez podatku u bukmachera forBET

Ocena 5.00/3 głosy

Specjalny bonus dla wszystkich klientów legalnego bukmachera forBET. Dołącz do promocji i obstawiaj zmagania polskich sportowców w Tokio i mecze z udziałem polskich zespołów w kwalifikacjach europejskich pucharów bez podatku.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Bogata oferta forBET na europejskie puchary i kwalifikacje europejskich pucharów

W najbliższych dniach fani sportu w najlepszym wydaniu nie powinni narzekać na brak ciekawych wydarzeń do obstawiania. W kluczową fazę wkraczają zmagania na olimpijskich arenach, gdzie nie zabraknie Polaków, zaś nasze drużyny piłkarskie powalczą o awans do kolejnych rund kwalifikacyjnych do europejskich pucharów.

Szeroki wachlarz zakładów na każde z tych wydarzeń czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET. Ten operator od lat słynie z mnóstwa atrakcyjnych rynków zakładów na najważniejsze wydarzenia oraz kursów na dobrym poziomie.

Poza mnóstwem ciekawych zakładów forBET zaprezentował również warunki najnowszego bonusu, dzięki któremu każde z tych wydarzeń można obstawiać bez podatku i cieszyć się jeszcze wyższymi wygranymi w forBET.

Wielokrotne kupony AKO bez podatku w forBET

Regulamin tej promocji nie należy do zbyt skomplikowanych. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza u bukmachera forBET, a następnie w dniach 3-5 sierpień 2021 grać wielokrotne kupony AKO z min. 3 typami. Do promocji kwalifikują się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i typy na żywo, zaś kurs min. żadnej selekcji nie może być niższy od 1.30.

Automatycznie po spełnieniu tego warunku bukmacher weźmie podatek na siebie, zaś wygrana na kuponie będzie aż o 14% wyższa. Do promocji kwalifikują się zarówno kupony postawione na tradycyjnej stronie, jak również za pomocą aplikacji mobilnej forBET. Jedyne o czym należy pamiętać to to, że stawka kuponu musi pochodzić z salda depozytowego.

Aż cztery bonusy na start dla nowych klientów bukmachera forBET

A co z graczami, którzy do tej pory nie zdążyli zarejestrować nowego konta w forBET? Czy ich ominie tak atrakcyjny bonus? Oczywiście, że nie, o ile wykorzystają nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ podczas rejestracji. Zakładając konto w ten sposób gracz otrzyma aż cztery bonusy powitalne:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji konta

Należy pamiętać, że taki pakiet powitalny skierowany jest wyłącznie dla graczy, którzy podczas rejestracji wykorzystają nasz forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ. Więcej informacji o wszystkich bonusach i promocjach od forBET można odnaleźć na oficjalnej stronie tego legalnego bukmachera.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/europejskie-puchary-i-io-bez-podatku-u-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst