Finał Ligi Europy - zgarnij freebet bonus od forBET

Ocena 5.00/6 głosów

Wydarzeniem środka tygodnia jest bez wątpienia finał Ligi Europy, w którym Villarreal podejmie Manchester United. Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, że te dwie renomowane ekipy spotkają się na stadionie w Gdańsku, zaś znakomita promocja na to spotkanie czeka na wszystkich klientów legalnego bukmachera forBET.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Obstawiaj finał Ligi Europy u bukmachera forBET

Co prawda spora rzesza kibiców żyje już meczami zbliżającego się wielkimi krokami Euro 2021, jednak zanim rozpoczną się mistrzostwa czekają nas jeszcze dwa arcyciekawe spotkania w finałach europejskich pucharów.

Już w środowy wieczór poznamy bowiem triumfatora tegorocznej edycji Ligi Europy, zaś w najbliższą sobotę rozstrzygnie się kwestia zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Oba te wydarzenia możecie rzecz jasna obstawiać na stronie legalnego bukmachera forBET, który poza tym przygotował dla swoich klientów specjalną promocję na obydwa mecze.

Obstaw finał Ligi Europy i zgarnij freebet bonus na finał Ligi Mistrzów

Regulamin najnowszej promocji od bukmachera forBET jest bajecznie prosty. Do środy 26 maja do godz. 21:00 postaw przedmeczowy wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się min. 3 typy z kursem min. 1.30, natomiat przynajmniej 1 selekcja musi dotyczyć finału Ligi Europy. Stawka na kuponie powinna wynieść dokładnie 89 lub 169 zł.

Niezależnie od tego, czy Twój kupon okaże się zwycięski czy też nie, na Twoim koncie gracza automatycznie pojawi się freebet bonus 20 lub 40 zł (w zależności od stawki zainwestowanej we wcześniejszy kupon.

Darmowy freebet bonus można wykorzystać na dowolny wielokrotny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami z oferty zakładów sportowych bukmachera forBET, natomiast przynajmniej 1 selekcja na kuponie musi dotyczyć finału Ligi Mistrzów.

Kurs min. każdego typu na kuponie musi wynieść 1.20, zaś łączny kurs kuponu nie może być niższy od 2.00. Freebet bonus forBET musi zostać wykorzystany w ciągu 96 godzin.

Dołącz do forBET i zgarnij trzy bonusy na start!

Nie masz jeszcze aktywnego konta gracza w forBET? Być może finał Ligi Europy i najnowsza promocja od tego legalnego bukmachera jest doskonałą okazją, żeby zarejestrować nowe konto gracza i cieszyć się z aż trzech atrakcyjnych bonusów powitalnych.

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł

Należy pamiętać, że tak atrakcyjny pakiet na start czeka na tych graczy, którzy w momencie rejestracji wpiszą nasz specjalny kod promocyjny forBET o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza. Więcej informacji o tym i pozostałych bonusach od tego legalnego bukmachera można znaleźć na stronie forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/final-ligi-europy-zgarnij-freebet-bonus-od-forbet

Oceń ten tekst