forBET rozdaje darmowe bonusy na mecz Polska - Andora

Ocena 5.00/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Po emocjonującym meczu na Węgrzech nasi piłkarze już w najbliższą niedzielę zmierzą się z Andorą w kolejnym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze w 2022 roku.

Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść legalny bukmacher forBET, który przygotował dla swoich klientów znakomitą promocję, w ramach której będzie rozdawał darmowe bonusy za konkretne akcje w trakcie kolejnego meczu z udziałem Reprezentacji Polski.

  1. Bonusy za akcje od bukmachera forBET
  2. Obstaw mecz Polska - Andora i zgarnij bonus od forBET
  3. Jak wypłacić darmowy bonus od forBET?

Bonusy za akcje od bukmachera forBET

W inauguracyjnym spotkaniu eliminacji do MŚ w Katarze w 2022 roku nie brakowało emocji. Pomimo fatalnego początku Biało-Czerwoni potrafili odwrócić losy meczu i wywieźć z Budapesztu jeden punkt, który może okazać się bezcenny w kontekście wywalczenia biletów na Mundial.

Już w najbliższą niedzielę Reprezentację Polski czeka znacznie łatwiejsze zadanie. Na stadionie Legii odejmiemy bowiem Andorę, która jest zdecydowanym outsiderem naszej grupy, zaś w czwartek dostała lanie na Wembley przegrywając z Anglikami aż 0:5. Czy podobny scenariusz czeka ich w niedzielę w Warszawie?

Z pewnością nic przeciwko temu nie mieliby klienci legalnego bukmachera forBET, który przygotował dla nich mnóstwo darmowych bonusów na ten mecz.

Obstaw mecz Polska - Andora i zgarnij bonus od forBET

Aby dołączyć do promocji wystarczy zalogować się na swoje konto gracza na stronie legalnego bukmachera forBET, a następnie do niedzieli do godz. 20:45 obstawić wielokrotny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, z  których przynajmniej jedno będzie dotyczyło meczu Polska - Andora.

Należy pamiętać, aby kurs min. żadnego typu nie był niższy od 1.30, zaś stawka powinna wynieść DOKŁADNIE 69 zł. Warto również mieć na uwadze, że z promocji wykluczone są zakłady systemowe oraz kupony za środki bonusowe, a także kupony typu Draw No Bet.

Za każdym razem, kiedy na boisku nastąpi jeden z poniższych scenariuszy gracz otrzyma określony bonus:

Za każdą bramkę Roberta Lewandowskiego strzeloną zza pola karnego gracz otrzyma bonus 10 zł;

Za każdą bramkę strzeloną przez polskiego obrońcę gracz otrzyma bonus 10 zł;

Za każdą asystę Piotra Zielińskiego gracz otrzyma bonus 10 zł;

Za każdego gola strzelonego przez Andorę gracz otrzyma bonus 15 zł;

Jeśli Polacy strzelą w tym meczu 5 lub więcej bramek, wówczas gracz otrzyma bonus 20 zł;

Jeśli Polacy będą posiadali piłkę przez co najmniej 75% czasu gry, wówczas gracz otrzyma bonus 20 zł.

Mało tego! Wszystkie bonusy forBET nie wykluczają się nawzajem, lecz darmowe środki się sumują. A zatem, jeśli przykładowo wygramy 5:0, Lewandowski strzeli hattricka zza pola karnego, a Zieliński dogra dwie asysty, wówczas na koncie gracza pojawi się aż 70 zł darmowych środków bonusowych.

Jak wypłacić darmowy bonus od forBET?

Darmowe środki bonusowe pojawią się na koncie gracza w poniedziałek 29 marca do godziny 16:00. Aby móc wypłacić bonus należy nim obrócić 4x na wielokrotnych kuponach AKO.

Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 2 typy, kurs min. każdego z nich musi wynieść 1.20, zaś kurs min. całego kuponu nie może być niższy od 2.00. Czas na wykonanie obrotu bonusem to maksymalnie 14 dni.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/forbet-darmowe-bonusy-polska-andora

Oceń ten tekst