forBET rozdaje darmowe bonusy na mecz Polska - Andora

Ocena 5/5 | 4 głosy

Po emocjonującym meczu na Węgrzech nasi piłkarze już w najbliższą niedzielę zmierzą się z Andorą w kolejnym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze w 2022 roku.

Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść legalny bukmacher forBET, który przygotował dla swoich klientów znakomitą promocję, w ramach której będzie rozdawał darmowe bonusy za konkretne akcje w trakcie kolejnego meczu z udziałem Reprezentacji Polski.

Bonusy za akcje od bukmachera forBET

W inauguracyjnym spotkaniu eliminacji do MŚ w Katarze w 2022 roku nie brakowało emocji. Pomimo fatalnego początku Biało-Czerwoni potrafili odwrócić losy meczu i wywieźć z Budapesztu jeden punkt, który może okazać się bezcenny w kontekście wywalczenia biletów na Mundial.

Już w najbliższą niedzielę Reprezentację Polski czeka znacznie łatwiejsze zadanie. Na stadionie Legii odejmiemy bowiem Andorę, która jest zdecydowanym outsiderem naszej grupy, zaś w czwartek dostała lanie na Wembley przegrywając z Anglikami aż 0:5. Czy podobny scenariusz czeka ich w niedzielę w Warszawie?

Z pewnością nic przeciwko temu nie mieliby klienci legalnego bukmachera forBET, który przygotował dla nich mnóstwo darmowych bonusów na ten mecz.

Obstaw mecz Polska - Andora i zgarnij bonus od forBET

Aby dołączyć do promocji wystarczy zalogować się na swoje konto gracza na stronie legalnego bukmachera forBET, a następnie do niedzieli do godz. 20:45 obstawić wielokrotny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, z  których przynajmniej jedno będzie dotyczyło meczu Polska - Andora.

Należy pamiętać, aby kurs min. żadnego typu nie był niższy od 1.30, zaś stawka powinna wynieść DOKŁADNIE 69 zł. Warto również mieć na uwadze, że z promocji wykluczone są zakłady systemowe oraz kupony za środki bonusowe, a także kupony typu Draw No Bet.

Za każdym razem, kiedy na boisku nastąpi jeden z poniższych scenariuszy gracz otrzyma określony bonus:

Za każdą bramkę Roberta Lewandowskiego strzeloną zza pola karnego gracz otrzyma bonus 10 zł;

Za każdą bramkę strzeloną przez polskiego obrońcę gracz otrzyma bonus 10 zł;

Za każdą asystę Piotra Zielińskiego gracz otrzyma bonus 10 zł;

Za każdego gola strzelonego przez Andorę gracz otrzyma bonus 15 zł;

Jeśli Polacy strzelą w tym meczu 5 lub więcej bramek, wówczas gracz otrzyma bonus 20 zł;

Jeśli Polacy będą posiadali piłkę przez co najmniej 75% czasu gry, wówczas gracz otrzyma bonus 20 zł.

Mało tego! Wszystkie bonusy forBET nie wykluczają się nawzajem, lecz darmowe środki się sumują. A zatem, jeśli przykładowo wygramy 5:0, Lewandowski strzeli hattricka zza pola karnego, a Zieliński dogra dwie asysty, wówczas na koncie gracza pojawi się aż 70 zł darmowych środków bonusowych.

Jak wypłacić darmowy bonus od forBET?

Darmowe środki bonusowe pojawią się na koncie gracza w poniedziałek 29 marca do godziny 16:00. Aby móc wypłacić bonus należy nim obrócić 4x na wielokrotnych kuponach AKO.

Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 2 typy, kurs min. każdego z nich musi wynieść 1.20, zaś kurs min. całego kuponu nie może być niższy od 2.00. Czas na wykonanie obrotu bonusem to maksymalnie 14 dni.

forBET

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner