ForBET nagrodzony w dwóch kategoriach

Ocena 5.00/6 głosów
Odbieram bonus! forbet zakłady bukmacherskie

forBET z nagrodą dla najlepszego bukmachera w Polsce

W dniu 26 lutego 2020 roku branżowy serwis internetowy LegalniBukmacherzy ogłosił wyniki Nagród Bukmacherskich za rok 2019. Uwzględnione zostały jedynie legalnie działające firmy posiadające licencję na organizację zakładów wzajemnych w Polsce.

Klasyfikacja prowadzona była w kilku obszarach działalności zakładów bukmacherskich. Kategorie to m.in. „Najlepszy bukmacher”, "Innowacja Roku", „Najlepsze Zakłady LIVE”, „Najlepszy Marketing”, czy „Najlepszy Affiliate Manager”.

Zawsze miło, gdy ktoś wyróżnia zaangażowanie firmy i docenia jej starania. Natomiast żadne z powyższych kategorii nie mówią tak wiele i nie znaczą tak wiele dla każdego gracza jak nagrody.

Bukmacher forBET otrzymał nagrodę w dwóch kategoriach.

forBET z nagrodami za 2019 rok

Najlepsze Kursy

Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni oraz wyróżnieni drugi rok z rzędu. Obiecujemy, że w bieżącym roku z pewnością nie spoczniemy na laurach i będziecie mogli dalej grać na www.iforbet.pl z najlepszymi kursami na rynku, bez konieczności porównywania i śledzenia konkurencji.

Najlepsza Aplikacja Mobilna

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy wyróżnieni w tak ważnej kategorii. Nagroda ta na pewno nie sprawi, że przestaniemy pracować nad aplikacją oraz stroną mobilną. Możecie spodziewać się kolejnych aktualizacji, które spowodują, że nasza wersją mobilna będzie jeszcze lepsza! Nie miałeś jeszcze styczności z aplikacją mobilną od forBET? Nic straconego, przecztaj poradnik o aplikacjach na telefon i dowiedz się jakie zalety mają aplikacje bukmacherskie.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/forbet-nagrody-legalni-bukmacherzy

Oceń ten tekst