forBET rozdaje bilety VIP na mecz Polska - Anglia

Ocena 3.75/4 głosy

Lada dzień do gry powróci piłkarska Reprezentacja Polski, którą czeka szereg kluczowych spotkań w el. do Mistrzostw Świata w Katarze. Z tej okazji specjalna promocja czeka na każdego klienta bukmachera forBET, który nagrodzi najaktywniejszych typerów biletami VIP na mecz Polska - Anglia na Stadionie Narodowym.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Polacy walczą o bilety na MŚ w Katarze - oferta zakładów bukmachera forBET

Ledwie co opadł kurz po kompletnie nieudanym dla nas Euro 2021, a już trzeba wziąć się w garść i walczyć o udział na kolejnej wielkiej imprezie, czyli piłkarskich Mistrzostwach Świata w Katarze. Początkiem września Polacy zagrają trzy mecze, zaś pełną ofertę zakładów na każde z nich znajdziecie na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

To nie wszystkie niespodzianki jakie czekają na wszystkich klientów tego operatora! Wykorzystując fakt, że naszym ostatnim rywalem podczas wrześniowej kampanii będą Anglicy, z którymi 8 września zagramy na Stadionie Narodowym w Warszawie bukmacher forBET postanowił zorganizować specjalny konkurs typerów dedykowany właśnie pod to wydarzenie!

Graj w forBET i walcz o wejściówki na mecz Polska - Anglia i bonusy w gotówce

Konkurs typerów potrwa w dniach 13-29 sierpnia, zaś regulamin jest następujący. Do promocji można dołączyć w dowolnym momencie jej trwania, zaś sam konkurs polega na obstawianiu dowolnych zakładów z oferty bukmachera forBET. Do promocji kwalifikują się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich na poziomie 1.30.

Stawka kuponu jest dowolna, natomiast im będzie wyższa, tym więcej punktów pojawi się przy nazwisku gracza w rankingu typerów. Przykładowo - stawka 500 zł oznacza, że gracz otrzyma 500 punktów do konkursu. Maksymalna pula punktów za jeden kupon to 700. Gracz otrzymuje punkty zarówno za kupony zwycięskie, jak i przegrane.

Na koniec promocji bukmacher forBET nagrodzi 50 najaktywniejszych graczy. 20 najlepszych otrzyma pakiet na mecz Polska - Anglia (bilet VIP + nocleg w hotelu 5-gwiazdkowym). Dodatkowo 5 najlepszych otrzyma bonus forBET o wartości 2000 zł, z kolei gracze z miejsc 20-50 otrzymają darmowe bonusy na dalszą grę w forBET.

Cztery bonusy na start dla nowych klientów bukmachera forBET

Ciągle jeszcze nie jest za późno, aby dołączyć do grona klientów bukmachera forBET i wziąć udział w konkursie typerów, w którym do zgarnięcia są atrakcyjne pakiety na mecz Polska - Anglia. Wystarczy zarejestrować nowe konto gracza w tym serwisie, wykorzystując w trakcie rejestracji nasz forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ. Automatycznie po wpisaniu kodu na koncie gracza w forBET pojawią się aż cztery bonusy powitalne:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Więcej informacji o każdym z tych bonusów powitalnych oraz o pozostałych promocjach okolicznościowych można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/forbet-rozdaje-bilety-vip-na-mecz-polska-anglia

Oceń ten tekst