forBET rozdaje bonusy za gole w dzisiejszych meczach Euro 2021

Ocena 5.00/2 głosy

Przed nami ostatni dzień rywalizacji w 1/8 finału Euro 2021. Z tej okazji znakomita promocja czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który płaci za gole w dzisiejszych meczach. Sprawdź regulamin bonusu forBET i graj o darmowe środki.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Dziś poznamy ostatnich ćwierćfinalistów Euro 2021

Po pełnym emocji poniedziałku nadszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć na tym etapie turnieju. Już dziś dowiemy się jak będzie prezentował się komplet ćwierćfinalistów Euro 2021, zaś szczegółowy kalendarz spotkań prezentuje się następująco:

Wczorajsze spotkania mocno rozbudziły nasze apetyty, dlatego sporo sobie obiecujemy po dzisiejszych meczach. I tego właśnie dotyczy najnowsza promocja od bukmachera forBET, który poza znakomitą ofertą zakładów zaprezentował właśnie regulamin bonusu, w ramach którego będzie płacił za każdego gola w dzisiejszych meczach.

Im więcej goli, tym więcej bonusów na Twoim koncie gracza w forBET

Zasady tej promocji od forBET są bajecznie proste. Wszystko co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto gracza w forBET, a następnie do wtorku do godziny 18:00 za dokładnie 99 zł postawić kupon AKO zawierający dwie selekcje na dzisiejsze mecze Euro 2021.

Niezależnie od wyników na kuponach forBET podaruje Ci bonusy za każdego gola w dwóch dzisiejszych meczach:

 • Over 0,5 = bonus 5 zł
 • Over 1,5 = bonus 15 zł
 • Over 2,5 = bonus 30 zł
 • Over 3.5 - bonus 50 zł

Suma goli w obu meczach się sumuje, a zatem jeśli pierwsze spotkanie zakończy się remisem 1:1, zaś drugie 2:2, wówczas na Twoim koncie gracza pojawią się darmowe środki bonusowe o wartości 65 zł!

Bonus forBET wymaga obrotu 3x w ciągu 14 dni. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego z nich 1.20 i min. kursem łącznym na kuponie 2.00.

Nie masz konta w forBET? Dołącz i zgarnij 4 bonusy na start!

Bardzo atrakcyjny bonus na start czeka na każdego nowego klienta forBET. Rejestrując bowiem konto z wykorzystaniem naszego kodu bonusowego o treści SPRYCIARZ gracz otrzyma atrakcyjny pakiet powitalny, w którego skład wejdą:

 • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
 • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł
 • 14 dni gry bez podatku po rejestracji konta

Więcej informacji o tym pakiecie na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/forbet-rozdaje-bonusy-za-gole-w-dzisiejszych-meczach-euro-2021

Oceń ten tekst