forBET rozdaje bonusy za każdego gola w niedzielnych meczach Euro 2021

Ocena 5.00/6 głosów

Skorzystaj z najnowszej promocji na stronie legalnego bukmachera forBET, obstaw dzisiejsze mecze 1/8 finału Euro 2021, a za każdego gola jaki padnie dziś na dwóch stadionach otrzymasz darmowy bonus 10 zł.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Ciekawa niedziela na Euro 2021

Wczoraj poznaliśmy dwóch pierwszych ćwierćfinalistów Euro 2021. Które drużyny dołączą do Danii oraz Włoch i wywalczą promocję do dalszych gier? W niedzielny wieczór czekają nas dwa ciekawe pojedynki:

Jak zwykle bardzo ciekawa oferta zakładów na oba te wydarzenia czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który poza bogatą ofertą zakładów na niedzielne mecze Euro 2021 zaprezentował również zasady swojej najnowszej promocji. Poznaj regulamin bonusu i graj o darmowe środki od forBET.

Każdy gol na Euro 2021 = darmowy bonus 10 zł

Regulamin tego bonusu od forBET nie należy do przesadnie skomplikowanych. Wszystko co trzeba zrobić to w niedzielę 27 czerwca zalogować się na swoje konto gracza na stronie tego bukmachera i za dokładnie 99 zł postawić przedmeczowy kupon AKO, na którym znajdą się 2 typy na oba dzisiejsze mecze Euro 2021 (kurs min. żadnej selekcji nie może być niższy od 1.30).

Niezależnie od wyników na kuponach bukmacher podaruje Ci darmowy bonus 10 zł za każdą bramkę, jaka padnie w dwóch dzisiejszych meczach Euro 2021. Przykładowo - jeśli pierwszy mecz zakończy się wynikiem 2:2, zaś drugi 3:1, wówczas na koncie gracza pojawią się darmowe środki bonusowe o wartości 80 zł.

Bonus forBET wymaga obrotu 3x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego z nich 1.20 oraz min. kursem łącznym całego kuponu 2.00. Na wykonanie obrotu gracz ma nie więcej niż 14 dni.

Nie masz konta w forBET? Czekają na Ciebie 4 bonusy na start!

Sporo niespodzianek czeka na nowych klientów legalnego bukmachera forBET. Wystarczy zarejestrować nowe konto gracza w tym serwisie z wykorzystaniem naszego specjalnego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ, a błyskawicznie gracz otrzyma pakiet bonusów powitalnych, w którego skład wejdą:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji

Jedyne o czym należy pamiętać, to wpisanie kodu SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Więcej szczegółów dotyczących tego pakietu bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/forbet-rozdaje-bonusy-za-kazdego-gola-w-niedzielnych-meczach-euro-2021

Oceń ten tekst