forBET zwraca kasę za przegrane kupony na mecz Hurkacz - Federer

Ocena 5.00/7 głosów

Już dziś wieczorem przekonamy się, czy Hubert Hurkacz zdoła pokonać legendarnego Rogera Federera i awansuje jego kosztem do półfinału turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu. Z tej okazji specjalną promocję dla swoich klientów przygotował legalny bukmacher forBET.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Oferta zakładów forBET na mecz Hurkacz - Federer na Wimbledonie

Gdyby ktoś tydzień temu powiedział Wam, że za kilka dni będziecie emocjonować się występem reprezentanta Polski w ćwierćfinale Wimbledonu, to na bank Waszą pierwszą myślą byłoby to, że chodzi o Igę Świątek. Tymczasem młoda Polska pożegnała się już z rywalizacją na trawiastych kortach w Londynie, zaś psikusa swoim fanom sprawił Hubert Hurkacz, który idzie w stolicy Anglii niczym burza i jest już w 1/4 finału.

W ćwierćfinale jego rywalem będzie legenda światowego tenisa, czyli Szwajcar Roger Federer. Z tej okazji na stronie bukmachera forBET czeka na Was nie tylko atrakcyjna oferta zakładów na to wydarzenie, ale i specjalny bonus, dzięki któremu nie musicie obawiać się wpadki na kuponie. Oto szczegóły najnowszej promocji od forBET.

Cashback bonus 249 zł od forBET na mecz Hurkacz - Federer

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Wszystko co trzeba zrobić to zalogować się na swoje konto gracza na stronie legalnego bukmachera forBET, a następnie postawić przedmeczowy kupon SOLO, na którym jedyną selekcją będzie typ na wygraną Hurkacza z Federerem. Stawka na kuponie powinna wynieść dokładnie 119 zł lub 249 zł.

Jeśli Szwajcar okaże się zbyt mocny dla Hurkacza i kupon okaże się przegrany, wówczas na Twoim koncie gracza w forBET pojawi się cashback bonus odpowiadający stawce, za jaką zagrałeś kupon.

Maksymalna wartość darmowych środków bonusowych od forBET to w tym przypadku aż 249 zł, zaś żeby móc wypłacić bonus należy dokonać obrotu 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego z nich 1.20 i minimalnym kursem łącznym całego kuponu 2.00. Na dokonanie obrotu gracz ma maksymalnie 14 dni.

Dołącz do forBET i zgarnij atrakcyjny pakiet powitalny

A co z graczami, którzy do tej pory nie mają konta gracza w forBET? Czy ich ominie okazja na zgarnięcie tak atrakcyjnego bonusu? Oczywiście, że nie, o ile się pospieszą i zarejestrują nowe konto w tym serwisie. Mało tego! Poza bonusem na mecz Hurkacza czeka na nich również atrakcyjny pakiet powitalny, w którego skład wejdą aż cztery promocje:

  • forBET bonus 100% od pierwszej wpłaty 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Cashback bonus 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Jedyne o czym należy pamiętać to konieczność wykorzystania naszego kodu promocyjnego podczas rejestracji, wystarczy wpisać kod SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza i gotowe! Więcej informacji o pakiecie na start dla nowych klientów forBET znajduje się na oficjalnej stronie tego bukmachera!

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/forbet-zwraca-kase-za-przegrane-kupony-na-mecz-hurkacz-federer

Oceń ten tekst