Freebet bonus 40 zł od forBET na Euro 2021

Ocena 5.00/1 głos

Dołącz do promocji na stronie legalnego bukmachera forBET, stwórz swój własny kupon dzięki opcji BetArchitekt, a niezależnie od wyników na kuponie bukmacher podaruje Ci darmowy freebet bonus 40 zł.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Twórz własne kupony z opcją BetArchitekt od bukmachera forBET

Dziś dzień pełen emocji związanych z Mistrzostwami Europy. Przed nami cztery ciekawe mecze, dlatego z pewnością każdy z Was znajdzie jakieś ciekawe typy do obstawiania. Oto szczegółowy kalendarz poniedziałkowych spotkań na Euro 2021:

Podczas każdego z tych meczów możesz skorzystać ze specjalnej opcji BetArchitekt od bukmachera forBET. Co to takiego? To szalenie proste! Wybierz dowolne spotkanie z oferty zakładów tego bukmachera i stwórz swój własny kupon wybierając kilka dowolnych opcji zakładów - np. wygrana gospodarzy, obie drużyny strzelą, ponad 2,5 goli i ponad 10,5 rzutów rożnych.

Kursy ze wszystkich typów się sumują, a Ty będziesz mógł liczyć na sporą wygraną. I właśnie z opcją BetArchitekt związana jest najnowsza promocja od bukmachera forBET.

Stwórz kupon BetArchitekt i zgarnij gwarantowany bonus 40 zł

Zasady tej promocji są bajecznie proste. W poniedziałek 21 czerwca zaloguj się na swoje konto gracza na stronie bukmachera forBET i stwórz swój kupon BetArchitekt dotyczący dowolnego dzisiejszego meczu na Euro 2021. Pamiętaj przy okazji, że kurs na kuponie nie może być niższy od 2.00, natomiast stawka kuponu musi wynieść dokładnie 99 zł.

Niezależnie od wyników na kuponie bukmacher podaruje Ci darmowy freebet bonus 40 zł, za który będziesz mógł obstawić dowolne wydarzenia przedmeczowe lub na żywo w dniach 22-25 czerwca.

Freebet bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami, kursem min. każdego z nich 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00. Czas na obrót bonusem to 4 dni.

Dołącz do grona klientów bukmachera forBET i zgarnij 4 bonusy na start

A co z graczami, którzy do tej pory nie zdążyli zarejestrować konta w forBET? Czy oni nie mają szans na bonusy z okazji Euro 2021? Oczywiście, że mają, natomiast muszą się spieszyć, gdyż turniej wchodzi już w decydującą fazę.

Wystarczy, że w trakcie rejestracji wykorzystacie nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ i wpiszecie go w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie otrzymacie pakiet powitalny, w którego skład wejdą:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/freebet-bonus-40-zl-od-forbet-na-euro-2021

Oceń ten tekst