Freebet bonus na finał Euro 2021 od bukmachera forBET

Ocena 5.00/4 głosy

Powoli dobiega końca Euro 2021. Do rozegrania pozostały jeszcze tylko dwa spotkania i właśnie ich dotyczy najnowsza promocja od legalnego bukmachera forBET, dzięki której można w łatwy sposób zgarnąć darmowy zakład do wykorzystania podczas niedzielnego finału na Wembley.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Kto z Włochami w finale? Obstawiaj w forBET!

Euro 2021 nieuchronnie się kończy. Nie znamy jeszcze odpowiedzi na tylko dwa pytania - kto dołączy do reprezentacji Włoch, która szykuje się już do niedzielnego finału na Wembley, a także jaka drużyna okaże się górą w meczu o złoto. Pierwszą odpowiedź poznamy już dziś wieczorem, kiedy zakończy się mecz Anglia - Dania, zaś na drugą będziemy musieli zaczekać do niedzieli.

Rzecz jasna każdy z tych meczów możecie obstawiać na stronie legalnego bukmachera forBET, który oddaje w ręce swoich klientów nie tylko szeroką ofertę zakładów, ale również atrakcyjny bonus, dzięki któremu w banalnie prosty sposób można otrzymać darmowy zakład do wykorzystania w trakcie niedzielnego finału. Sprawdź regulamin najnowszej promocji od bukmachera forBET i graj o darmowy freebet bonus.

Freebet bonus 60 zł do zgarnięcia u bukmachera forBET

Zasady tej promocji nie należą do przesadnie skomplikowanych, dlatego nikt z Was nie powinien mieć problemów ze zgarnięciem darmowego bonusu. Wystarczy, że we środę 7 lipca zalogujesz się na swoje konto gracza na stronie bukmachera forBET i postawisz wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się co najmniej 3 selekcje, kurs min. każdej z nich nie będzie niższy od 1.30, zaś min. kurs łączny całego kuponu będzie wynosił 2.00 lub więcej (możesz również postawić kupon SOLO, jednak wówczas kurs min. musi wynieść 2.00).

Pamiętaj, że przynajmniej 1 typ na kuponie musi dotyczyć dowolnego zdarzenia dotyczącego Euro 2021, zaś stawka na kuponie musi wynieść dokładnie 69 zł lub 189 zł. Niezależnie od wyników na kuponie gracz automatycznie otrzyma gwarantowany freebet bonus 20 zł lub 60 zł (w zależności od stawki na poprzednim kuponie). Darmowy zakład można wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty zakładów forBET w dniach 8-11 lipiec (np. można za niego obstawić niedzielny finał Euro 2021).

Bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami, kursem min. każdego typu 1.30 i min. kursem łącznym kuponu 2.00. Bonus czeka w kolejce przez 96 godzin, zaś po tym czasie niewykorzystane środki przepadają bezpowrotnie.

Aż 4 promocje na start dla nowych klientów bukmachera forBET

Nie masz konta gracza w forBET? Rejestracja w tym serwisie jest banalnie prosta i nie zajmie dłużej niż kilka minut. Mało tego! Każdy gracz, który podczas rejestracji wpisze nasz specjalny forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza otrzyma następujące bonusy powitalne:

  • forBET bonus 100% od pierwszej wpłaty 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Cashback bonus 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Więcej informacji o wszystkich bonusach i promocjach od forBET można znaleźć na oficjalnej stronie tego legalnego polskiego bukmachera.


 

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/freebet-bonus-na-final-euro-2021-od-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst