Freebety za gole na Euro 2021 od bukmachera forBET

Ocena 5.00/3 głosy

W niedzielę na Euro 2021 czekają nas ostateczne rozstrzygnięcia w grupie A. Z tej okazji specjalna promocja czeka na wszystkich klientów legalnego bukmachera forBET. Sprawdź zasady bonusu i wejdź do gry o darmowe środki.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Niedziela na Euro 2021 - gra grupa A

Po emocjach związanych z sobotnim meczem Polaków z Hiszpanami nadszedł czas na finałowe starcia w grupie A. Oba dzisiejsze mecze, tj. Włochy - Walia oraz Szwajcaria - Turcja odbędą się o godzinie 18:00. Kto okaże się górą i zagra w fazie pucharowej? Przekonamy się już dziś wieczorem!

Tradycyjnie już jedna z najlepszych ofert zakładów na te mecze czeka na stronie legalnego bukmachera forBET, który poza solidna dawką kursów i opcji zakładów proponuje również swoim klientom atrakcyjny bonus dedykowany pod niedzielne mecze Euro 2021.

Każdy gol = freebet bonus 10 zł od forBET

Zasady tego bonusu nie należą do przesadnie skomplikowanych! Wszystko co musisz zrobić to w niedzielę 20 czerwca zalogować się na swoje konto gracza w forBET i postawić wielokrotny kupon AKO na dzisiejsze mecze Euro 2021.

Na kuponie musi znaleźć się przedmeczowy typ na mecz Włochy - Walia oraz Szwajcaria - Turcja, natomiast kurs min. żadnego z nich nie może być niższy od 1.30. Stawka na kuponie powinna wynieść dokładnie 99 zł.

Niezależnie od wyników na kuponie bukmacher podaruje Ci darmowy freebet bonus 10 zł za każdego gola, jaki padnie w ww. meczach. Przykładowo - jeśli jeden mecz zakończy się wynikiem 3:0, a drugi remisem 2:2, wówczas na Twoim koncie gracza pojawią się darmowe środki o wartości 70 zł.

Bonus forBET wymaga obrotu 3x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego z nich 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00. Czas na dokonanie obrotu bonusem to maksymalnie 14 dni.

Nie masz konta w forBET? Zgarnij 4 bonusy powitalne!

Specjalna promocja na czas Euro 2021 czeka na wszystkich nowych klientów legalnego bukmachera forBET. Wystarczy, że w trakcie rejestracji wpiszecie nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a na Waszym koncie gracza błyskawicznie pojawią się aż 4 atrakcyjne bonusy powitalne:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji

Jedyne o czym należy koniecznie pamiętać, to wpisanie naszego kodu promocyjnego w odpowiednie pole formularza. Więcej informacji o pakiecie powitalnym dla nowych klientów znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/freebety-za-gole-na-euro-2021-od-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst