Legia bez ryzyka u bukmachera forBET

Ocena 5.00/2 głosy

Już dziś wieczorem Legia Warszawa rozpocznie walkę o udział w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Na jej drodze stanie mistrz Norwegii, zaś klienci legalnego bukmachera forBET mogą obstawiać wygraną Wojskowych bez obawy o utratę swoich środków.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Legia Warszawa gra o Ligę Mistrzów

Co prawda większość kibiców emocjonuje się kluczowymi meczami na Euro 2021, jednak poza drugim półfinałem Anglia - Dania zostanie dziś wieczorem rozegrane jeszcze jedno, szalenie ciekawe spotkanie. Oto bowiem Legia Warszawa zagra w I rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów z norweskim Bodo Glimt.

To spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, zaś szeroka oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który poza ciekawymi rynkami zakładów i atrakcyjnymi kursami przygotował dla swoich klientów niespodziankę - bonus, dzięki któremu gracze otrzymają zwrot stawki w przypadku niepowodzenia na kuponie. Sprawdź zasady najnowszej promocji od forBET i obstawiaj Legię bez ryzyka!

Przegrany kupon = cashback bonus od forBET

Regulamin tej promocji jest szalenie prosty. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza w forBET i za dokładnie 69 zł lub 149 zł obstawić przedmeczowy kupon SOLO, na którym jedyną selekcją będzie typ na zwycięstwo Legii Warszawa w dzisiejszym meczu kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

Jeśli tak się faktycznie stanie, wówczas wygrana należy rzecz jasna do Ciebie. Jeśli jednak nic takiego nie będzie miało miejsca i Legia nie zdoła pokonać Bodo Glimt, wówczas cała stawka wróci do Ciebie, zaś na Twoim koncie gracza w forBET pojawi się cashback bonus.

Bonus forBET wymaga obrotu 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego typu 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00. Czas na dokonanie obrotu bonusem forBET to maksymalnie 14 dni.

Atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych klientów bukmachera forBET

Na każdego nowego gracza, który zdecyduje się dołączyć do forBET i zarejestrować nowe konto w tym serwisie czeka bardzo atrakcyjny pakiet na start, w którego skład wchodzą aż cztery promocje powitalne:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Jedyne o czym należy pamiętać, to wykorzystanie naszego kodu promocyjnego podczas rejestracji i wpisanie kodu SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza. Więcej informacji o tym pakiecie na start i pozostałych promocjach okolicznościowych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/legia-bez-ryzyka-u-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst