Obstawiaj Euro 2021 bez podatku u bukmachera forBET

Ocena 5.00/3 głosy

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera forBET i obstawiaj piątkowe mecze za pomocą aplikacji mobilnej, a bukmacher weźmie podatek na siebie, dzięki czemu Twoje wygrane na kuponach będą zauważalnie wyższe.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Ciekawa oferta od forBET na piątkowe mecze Euro 2021

Mistrzostwa Europy nabierają tempa z każdym dniem. Ósmy dzień zmagań w trakcie Euro 2021 przyniesie nam kilka ciekawych pojedynków, zaś jak zwykle bogata oferta zakładów na te wydarzenia czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET.

Oto szczegółowy terminarz piątkowych meczów:

Poza ciekawymi kursami i rynkami zakładów na każde z ww. spotkań bukmacher forBET proponuje również swoim klientom specjalny bonus. Sprawdź warunki promocji i wejdź do gry o darmowe środki.

Graj mobilnie i ciesz się wyższymi wygranymi w forBET

Promocja obowiązuje jedynie w piątek 18 czerwca. W trakcie całego dnia możesz obstawiać dowolne wydarzenia z oferty zakładów forBET bez podatku! Stwórz dowolny wielokrotny kupon AKO, na którym umieścisz min 3 typy (przedmeczowe lub na żywo).

Pamiętaj przy tym, że kurs min. każdego typu musi wynieść co najmniej 1.30, natomiast przynajmniej 1 typ na kuponie musi dotyczyć piątkowego meczu Euro 2021.

I najważniejsze - do promocji kwalifikują się wyłącznie kupony postawione za pomocą aplikacji mobilnej forBET. Każdy kupon, który spełni warunki tej promocji będzie rozliczony bez podatku, a Twój współczynnik stawki będzie wynosił 1.00 zamiast 0.88.

Dołącz do forBET i zgarnij cztery bonusy na start

Nie masz jeszcze konta gracza w forBET, a chciałbyś mieć dostęp do szerokiej oferty zakładów i ciekawych promocji. Nic straconego! Rejestracja konta w forBET jest bajecznie prosta i potrwa kilka minut. Mało tego! Wystarczy, że w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego wpiszesz nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole, a błyskawicznie na Twoim koncie pojawią się cztery atrakcyjne bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Ta ostatnia promocja nie łączy się z dzisiejszym bonusem, czyli grą bez podatku na wielokrotnych kuponach AKO. Więcej informacji na temat tego bonusu powitalnego znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/obstawiaj-euro-2021-bez-podatku-u-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst