Obstawiaj Euro 2021 bez podatku u bukmachera forBET

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera forBET i obstawiaj piątkowe mecze za pomocą aplikacji mobilnej, a bukmacher weźmie podatek na siebie, dzięki czemu Twoje wygrane na kuponach będą zauważalnie wyższe.

Ocena 5/5 | 1 głos

Ciekawa oferta od forBET na piątkowe mecze Euro 2021

Mistrzostwa Europy nabierają tempa z każdym dniem. Ósmy dzień zmagań w trakcie Euro 2021 przyniesie nam kilka ciekawych pojedynków, zaś jak zwykle bogata oferta zakładów na te wydarzenia czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET.

Oto szczegółowy terminarz piątkowych meczów:

Poza ciekawymi kursami i rynkami zakładów na każde z ww. spotkań bukmacher forBET proponuje również swoim klientom specjalny bonus. Sprawdź warunki promocji i wejdź do gry o darmowe środki.

Graj mobilnie i ciesz się wyższymi wygranymi w forBET

Promocja obowiązuje jedynie w piątek 18 czerwca. W trakcie całego dnia możesz obstawiać dowolne wydarzenia z oferty zakładów forBET bez podatku! Stwórz dowolny wielokrotny kupon AKO, na którym umieścisz min 3 typy (przedmeczowe lub na żywo).

Pamiętaj przy tym, że kurs min. każdego typu musi wynieść co najmniej 1.30, natomiast przynajmniej 1 typ na kuponie musi dotyczyć piątkowego meczu Euro 2021.

I najważniejsze - do promocji kwalifikują się wyłącznie kupony postawione za pomocą aplikacji mobilnej forBET. Każdy kupon, który spełni warunki tej promocji będzie rozliczony bez podatku, a Twój współczynnik stawki będzie wynosił 1.00 zamiast 0.88.

Dołącz do forBET i zgarnij cztery bonusy na start

Nie masz jeszcze konta gracza w forBET, a chciałbyś mieć dostęp do szerokiej oferty zakładów i ciekawych promocji. Nic straconego! Rejestracja konta w forBET jest bajecznie prosta i potrwa kilka minut. Mało tego! Wystarczy, że w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego wpiszesz nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole, a błyskawicznie na Twoim koncie pojawią się cztery atrakcyjne bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Ta ostatnia promocja nie łączy się z dzisiejszym bonusem, czyli grą bez podatku na wielokrotnych kuponach AKO. Więcej informacji na temat tego bonusu powitalnego znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

forBET

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner