Promocja Igrzyska Olimpijskie z bukmacherem forBET

Ocena 4.33/6 głosów

23 lipca rozpoczną się Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Klienci legalnego bukmachera forBET swoją rywalizację mogą rozpocząć już teraz, a wszystko to za sprawą najnowszej promocji organizowanej przez ten serwis.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Po Euro 2021 czas na letnią olimpiadę w Tokio

Tego lata kibice sportu w najlepszym wydaniu nie mogą narzekać na nudę. Ledwie co zakończyła się rywalizacja najlepszych drużyn piłkarskich na Starym Kontynencie w ramach Euro 2021, a już lada dzień rozpoczną się Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Rywalizacja w stolicy Japonii potrwa od 23 lipca do 8 sierpnia, niestety tamtejsze władze w związku z pandemią nie zgodziły się wpuścić kibiców na trybuny. Tak czy inaczej na brak emocji z pewnością nie będziemy mogli narzekać i mocno wierzymy w dobry występ polskich sportowców na arenach w Tokio.

Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść legalny bukmacher forBET, który zaprezentował właśnie zasady swojej najnowszej promocji, dzięki której można grać o darmowe środki bonusowe jeszcze przed rozpoczęciem IO w Tokio.

Na start pięciobój nowoczesny

Pierwszy etap promocji forBET został nazwany pięciobój nowoczesny i potrwa on w dniach 13-22 lipiec. Aby dołączyć do promocji należy zalogować się na swoje konto gracza u tego bukmachera i w trakcie jednego dnia za min. 10 zł postawić postawić 5 wielokrotnych kuponów AKO z min. 3 typami i kursem min. każdej selekcji 1.30.

Każdy osobny kupon powinien dotyczyć osobnej dyscypliny z oferty zakładów na sporty wirtualne od bukmachera forBET i dopiero obstawienie kompletu 5 kuponów na każdą z 5 dyscyplin sprawi, że przy nazwisku gracza pojawią się promocyjne punkty.

Każdy gracz, który w trakcie jednego dnia zagra komplet 5 kuponów otrzyma 50 punktów do rankingu. Dodatkowo każda wygrana złotówka to kolejny 1 punkt przy nazwisku gracza (maksymalnie można zgarnąć aż 300 punktów za jeden kupon). Punkty decydują zarówno o podziale bonusów na poszczególnych etapach promocji, jak również są wliczane do klasyfikacji generalnej.

Na koniec tego etapu, czyli 22 sierpnia bukmacher forBET nagrodzi 50 najlepszych graczy bonusami o wartości od 50 zł do 1000 zł. Bonus forBET wymaga obrotu 4x w ciągu 14 dni, zaś do obrotu zaliczane będą wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego typu 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00.

Promocja Maraton od forBET na IO w Tokio

Drugi etap promocji rozpocznie się 23 lipca, czyli w dniu rozpoczęcia letnich Igrzysk Olimpijskich, a zakończy się 17 dni później, czyli 8 sierpnia. Na tym etapie bukmacher nagradza najbardziej aktywnych graczy, zaś do promocji kwalifikują się wielokrotne kupony AKO z min. 3 typami i co najmniej 1 selekcją dotyczącą IO w Tokio. Kurs min. żadnego zdarzenia na kuponie nie może być niższy od 1.30, zaś stawka min. kuponu to 10 zł.

Gracz otrzymuje tyle punktów do rankingu, ile kuponów spełniających warunki promocji postawił w danym dniu (każdy kupon to 10 pkt). Dodatkowo bukmacher nagrodzi typerów, którzy będą grali systematycznie. Aktywność przez 10-14 dni to dodatkowe 500 pkt do rankingu. Granie przez 15-16 dni to 700 pkt, zaś grając każdego z 17 promocyjnych dni gracz otrzyma dodatkowe 1000 pkt do rankingu typerów.

Punkty uzyskane na tym etapie pozwalają zgarnąć bonusy zarówno po jego zakończeniu, jak również są wliczane do klasyfikacji generalnej na koniec IO. Na tym etapie bukmacher forBET nagrodzi 50 najaktywniejszych graczy, którzy otrzymają bonusy od 50 zł do 1000 zł. Każdy bonus wymaga obrotu 4x w ciągu 14 dni na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdej selekcji 1.20 oraz min. kursem łącznym całego kuponu 2.00.

Promocja forBET sprint, czyli ostatnia promocja do mety!

Ostatni etap promocji forBET nazwany został sprint i potrwa on w dniach 1-8 sierpień. Zasady tego etapu są bajecznie proste. Każdy kupon to 10 pkt do rankingu typerów, zaś do promocji kwalifikują się wielokrotne kupony AKO z min. 3 typami i min. 1 selekcją z oferty na IO w Tokio. Kurs mi. każdego typu to 1.30, zaś stawka min. kuponu nie może być niższa od 10 zł.

Dodatkowo po każdym 50 kuponie spełniającym warunki promocji bukmacher podaruje graczowi dodatkowe 1000 punktów do rankingu typerów. Wszystkie punkty zaliczane są zarówno do podziału nagród na tym etapie, jak również podczas zakończenia promocji.

Na tym etapie bukmacher forBET nagrodzi 50 najlepszych graczy bonusami od 50 zł do 1000 zł, zaś każdy bonus należy obrócić 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego typu 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00.

Meta na koniec promocji od forBET na IO

Co jest na końcu każdego wyścigu? Oczywiście meta! Nie inaczej dzieje się w przypadku promocji od bukmachera forBET, który na tym etapie nagrodzi 30 typerów z najwyższą liczbą punktów na przestrzeni całej promocji. Zwycięzca otrzyma bonus o wartości 15% puli nagród, drugi gracz otrzyma bonusy w kwocie 11% puli, itd., itd.

Ile wyniesie pula nagród w tej promocji od bukmachera forBET? Właśnie to jest najciekawszy element całej zabawy! Kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach tej promocji zależy bowiem… od wyników polskich sportowców w Tokio.

Im lepiej poradzą sobie Biało-Czerwoni w stolicy Japonii tym wyższa będzie pula nagród od forBET. Każdy złoty medal to 10 tysięcy do puli, każde srebro to dodatkowe 5 tysięcy złotych, zaś każdy brązowy medal to dodatkowe 2 tysiące złotych w puli nagród. Bukmacher nie daje tutaj żadnych limitów, a zatem wygrana może być naprawdę spora!

Mało tego! Wszystkie nagrody na zakończenie promocji zostaną wypłacone w gotówce, a zatem gracz nie ma obowiązku ich obrotu, lecz może je od razu wypłacić. Więcej informacji o promocji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Aż cztery bonusy na start dla nowych klientów bukmachera forBET

Promocja z okazji Letnich Igrzysk Olimpijskich to nie jedyna niespodzianka jaka czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET. Każdy nowy klient tego serwisu może liczyć na bardzo atrakcyjny pakiet na start.

Wystarczy wpisać nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza podczas rejestracji, a bukmacher automatycznie podaruje graczowi cztery bonusy powitalne:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus Maxi Zysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji konta w forBET

Po więcej szczegółów na temat pakietu na start od forBET należy odwiedzić oficjalną stronę internetową tego legalnego bukmachera.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/promocja-igrzyska-olimpijskie-z-bukmacherem-forbet

Oceń ten tekst