Skutery i bonusy o wartości 50 tysięcy złotych z okazji Euro 2021 od forBET

Ocena 5.00/7 głosów

Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju oferują swoim klientom atrakcyjne bonusy i promocje z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Euro 2021. O krok dalej postanowił pójść serwis forBET, który zaprezentował właśnie regulamin konkursu typerów, w którym do zgarnięcia są kultowe włoskie skutery oraz 50 tysięcy złotych w bonusach.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

W piątek rusza Euro 2021 - sprawdź ofertę od forBET

Piątek. 11 czerwiec. Godzina 21:00. O tej porze na Stadio Olimpico w Rzymie rozbrzmi pierwszy gwizdek tegorocznych Mistrzostw Europy, zaś rywalizacja o prymat na Starym Kontynencie potrwa przez okrągły miesiąc.

Kursy na wszystkie mecze Euro 2021 czekają już na Was na stronie bukmachera forBET, który poza tradycyjnymi rynkami zakładów proponuje również swoim klientom kursy dotyczące rozstrzygnięć w poszczególnych grupach i w fazie pucharowej, a także sporo ciekawych zakładów dotyczących wyłącznie Reprezentacji Polski.

Mało tego! Bukmacher forBET zaprezentował również właśnie specjalny konkurs typerów na Euro 2021, dzięki któremu obstawiając poszczególne mecze mistrzostw można wejść do gry o atrakcyjne nagrody rzeczowe i bonusy w gotówce z gigantycznej puli nagród.

Graj o kultowe skutery i bonusy z puli nagród 50 tysięcy złotych!!!

Regulamin tej promocji nie należy do przesadnie skomplikowanych. Wszystko co musisz zrobić, to w trakcie trwania Euro 2021, tj. w dniach 11 czerwiec - 11 lipiec zalogować się na swoje konto gracza i obstawiać wielokrotne kupony AKO z min. 3 typami i kursem min. każdej selekcji na poziomie 1.30.

Mecze mogą, ale nie muszą dotyczyć Euro 2021, natomiast za każdy kupon przy Twoim nazwisku gracza w rankingu typerów pojawi się określona suma punktów konkursowych. Za przegrany kupon otrzymasz 1 punkt do rankingu typerów za każdą złotówkę, jaką zainwestowałeś w dany zakład (np. przegrany kupon ze stawką 100 zł = 100 punktów do rankingu).  

W przypadku zwycięskich kuponów natomiast otrzymasz 1 punkt do rankingu typerów za każdą złotówkę jaką wygrałeś dzięki konkretnemu zakładowi (np. wygrana na kuponie 500 zł = 500 punktów do rankingu typerów).

Im więcej punktów w rankingu typerów, tym wyższa Twoja pozycja i większa szansa na znakomite nagrody. Trzech najlepszych graczy otrzyma kultowe włoskie skutery VESPA GTS 125 RACING SIXTIES oraz bonusy w gotówce (odpowiednio 6, 5 i 4 tysiące złotych), zaś pozostałych 47 typerów z najwyższą liczbą punktów otrzyma bonusy w gotówce o wartości 2 200 zł - 300 zł.

Każdy bonus w gotówce wymaga obrotu 4x zanim będzie mógł zostać wypłacony. Do obrotu bonusem zaliczają się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego typu 1.20 oraz min. kursem łącznym całego kuponu 2.00. Na wykonanie obrotu bonusem forBET gracz ma nie więcej niż 14 dni.

Dołącz do forBET i zgarnij trzy bonusy powitalne przed Euro 2021

Atrakcyjny konkurs typerów ze znakomitymi nagrodami to rzecz jasna nie jedyna promocja jaka czeka na klientów legalnego bukmachera forBET. Już na starcie swojej przygody z tym serwisem mogą liczyć na pakiet na start składający się z aż trzech bonusów powitalnych:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł, dzięki któremu gracz otrzyma cashback bonus w przypadku porażki na pierwszym kuponie w forBET

Jedyne o czym należy pamiętać, to żeby wpisać nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza w trakcie rejestracji konta. Więcej informacji o pakiecie na start dla nowych graczy oraz o konkursie typerów na Euro 2021 znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/skutery-i-bonusy-o-wartosci-50-tysiecy-zlotych-z-okazji-euro-2021-od-forbet

Oceń ten tekst